R9 280X CS:GO ani takılma sorunu

melihcaliskand

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO oynarken genelde round başında takılmalar oluyor ve bazen çok nadiren oyun içinde oluyor ve ben bu sorunu kafaya taktıkça daha da sinirimi bozuyor ve internette araştırma yaptım ve genel cevaplar oyunun sorunlu olduğunu belirtmiş ve başka hiçbir oyunda sıkıntı çekmedim sizce bu normal midir ?
Sistem;
R9 280X AMD sapphire
İ5 4690k
8 GB (2x4) Corsair vengeance Dual kit 1600 mhz
1 TB Western digital 7200 RPM 64MB
MSI B85M Gaming
Ekran Kartı,çipset,cs:go,windows yani anlıyacağınız her şey günceldir.
İşletim sistemi Windows 10'dur.

Fps değerine bir bak. Belkide ping giriyordur. Yazılımsal bir sorunda olabilir. Orjinal oyun kullan , olmadı kaldırıp tekrar kurabilirsin sıkıntıda oyun kaynaklıysa çözülmüş olur .

Ping değeri ne kadar? Ekran kartında OC var mı? Oyunun dosyalarını ve Steam'i tamir etmeyi denedin mi?

Ping değeri ne kadar? Ekran kartında OC var mı? Oyunun dosyalarını ve Steam'i tamir etmeyi denedin mi?
Tamir etmeyi denedim ve 1 bozuk dosya buluyor oyuna girip oynandıktan sonra bir süre geçince yine tamir edince yine 1 bozuk dosya buluyor.

Ping normal, oyun orjinal.
Ve oyunun sorunu derken oyunun kendi güncelleme sorunu ile alakalı olduğundan bahsediyorlar.

Overclock yapmadım.

İlk önce Çalıştır'ı aç ve bunu yaz:
"C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair

CMD ekranı kapanınca bilgisayarını yeniden başlat. Sonra Steam'i yönetici olarak aç ve CS:GO'nun dosyalarını tamir ettir. Yine bilgisayarı yeniden başlat.

CMD ekranı kapanınca bilgisayarını yeniden başlat. Sonra Steam'i yönetici olarak aç ve CS:GO'nun dosyalarını tamir ettir. Yine bilgisayarı yeniden başlat.
Bilgisayara oturduğumda deneyeceğim şuan mobildeyim cevabın için teşekkürler umarım çözer sorunumu.

Kardeş nasıl yapacağımı anlamadım, çalıştıra yazınca bulunamadı diyor, galiba yazmayı unuttuğun bir şey var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı