R9 280X, FX 6350 Dying Light Darboğaz

• Konuyu başlatan YiğitBalceli
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 4B
10-15 dakika oyna dostum. Makineyi yor biraz. Buradaki dalgalanma normal. Arada sırada olur. Bu sürekli veya sıksık %100 oluyorsa sorun demektir.

10-15 dakika oyna dostum. Makineyi yor biraz. Buradaki dalgalanma normal. Arada sırada olur. Bu sürekli veya sıksık %100 oluyorsa sorun demektir.
Az önce 1 saat oynadım senin mesaj atığını görünce çıktım 25-50 FPS alıyorum yalnız sadece bu oyunda oluyor
Titanfall da texture insane her şey ultra da 60 FPS stabilken bu oyunda böyle oluyor.
Crysis 3 mp 50-60 FPS (sp denemedim hiç).
Problemi bir türlü anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şunu dene. Farklı bir forum sitesinden aldım. Oyunun güncel olduğunu varsayıyorum.
12.png

Kenar yumuşatma ayarlarını kapatın.
Yalnız buradaki amacım oyundaki kaliteyi düşürmem değil, ben bir sürü benchmark izledim benimle aynı parçalara sahip olanları, hatta CPU'su düşük olanı da inceledim. Overclock da yoktu onların aldığı FPS 45-60 iken benimki 30-45
Bilgisayarımda sorun olup olmadığı telaşındayım pc yeni, yani geleli 2 hafta oldu.

80 FPS aldım VSYNC kapattım ve sorunsuz oynadım. İşlemci sıkıntı yaratabilir sizde. Ayarları biraz düşürün. Ayrıca ben korsan oynadım.

80 FPS aldım VSYNC kapattım ve sorunsuz oynadım. İşlemci sıkıntı yaratabilir sizde. Ayarları biraz düşürün. Ayrıca ben korsan oynadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu linke bakar mısınız buradaki adamın CPU performansı benle aynı fakat FPS benden çok çok yüksek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı