R9 280x, i5 4460 için PSU Önerisi

tEcH666

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıktaki gibi sisteme PSU önerisi istiyorum. Tahminimce 600 watt oldukça yeterli olacaktır. Yalnız her yerde okuyorum AeroCool kötüdür, CoolerMaster kötüdür vs. hangisini alacağız o zaman? :) Çok fazla bütçem yok 200-300-400 arası uygun ve işimi görecek bir PSU arıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplariniz icin tesekkur ederim arkadaslar. Ayri olarak moderatore bir sorum var, Turkcenin kullaniminda nerede hata yapmisim acaba? Hem de bir gun engellenecek kadar. Gercekten merak ettim gerekcesini gorebilirsem sevinirim.

Aerocool KCAS 600W. Amazon'dan alma şansınız varsa Evga 600B alın. Amazon'un ABD şubesinden almayın yalnız. Prizler farklı.
Cevaplariniz icin tesekkur ederim arkadaslar. Ayri olarak moderatore bir sorum var, Turkcenin kullaniminda nerede hata yapmisim acaba? Hem de bir gun engellenecek kadar. Gercekten merak ettim gerekcesini gorebilirsem sevinirim.
Sanırım "watt" yazdığınız için ceza aldınız. Moderatörler Türkçe kuralları hakkında çok katı kurallar koyuyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı