R9 280X sistem ile oyun oynanırken görüntü gidip geliyor

FehmiDogru.js

Femtopat
Daha fazla  
RAM
2x8 Gb ddr3l 1600 cl11
SSD veya HDD modeli
SSD 256GB XrayDisk, HDD 640GB Seagate
Ekran kartı
PowerColor TurboDuo AMD Radeon R9 280X 3GB GDDR5
Anakart
MSI H81M-E33 LGA1150 DDR3 MATX
İşlemci
Intel Core i7-4770 3.4-3.9GHz
Arkadaşlar öncelikle iyi Sosyaller. Birkaç gün önce bilgisayarımın kasasını değiştirdim. Kasayı değiştirdiğimden beri bu sorundan muzdaribim. Çoğunlukla oyun oynarken, ama nadiren de gündelik işlerde yaşanıyor. Görüntü birden gidiyor, 3-4 saniye aralıkta ise aniden gelip geri gidiyor. Örneğin GTA 5 oynarken oluyor, ESC basıp durduruyorum ve 15 saniye sonra geçiyor. Ve ekran kartı sıcaklığı ise maksimum 73 derece, ısıdan kaynaklı sorun değil. Yeni kasanın daha fazla fanı var ve hava akışı daha da iyi eskisine göre. Güç kaynağı da 750W yani ondan da kaynaklı değil.

-Sistem özellikleri.
Intel Core i7 4770.
PowerColor Turboduo R9 280X 3GB.
MSI H81M-E33
16 GB DDR3L-1600
256 GB SSD.
640GB HDD.
750W Cooler Master GX Bronze PSU.

Ekran kartını çıkartıp sistemi, islemcinin ekran karti ile kullanin,sorun Ekran kartinizmi yoksa başka bir bilesenmi öğrenin, Bence sorun büyük ihtimalle monitör veya kablolariyla alakali

Ekran kartını çıkartıp sistemi, islemcinin ekran karti ile kullanin,sorun Ekran kartinizmi yoksa başka bir bilesenmi öğrenin, Bence sorun büyük ihtimalle monitör veya kablolariyla alakali
monitör veya kabloyla alakalı olsa oyunu durdurup beklediğimde yani yük azaldığında geçmezdi. ekran kartımın bakımlarını daha yeni yaptım hatta 98 dereceden 70'lere düştü sıcaklığı da. kasa değişiminden sonra oldu ekran kartı da sağlam yani

Geri
Yukarı