R9 280x Toxic vs Msi Gtx770

Watch Dogs'un oyun içi görüntüsü yayınlandı Ultra'da açarken 3 GB bellek istiyor.

Dosya Ekleri

• watch dogs.png
    watch dogs.png
    179,8 KB · Görüntüleme: 322
Oyun daha çıkmadan nasıl edindiniz ? Sende GTX770 mi var? Ultra açık sanırım? AA kaçta ? ve kaç fps :)
Sanırım oyun pazarı konusunda biraz geriden geliyorsunuz. Biraz araştırmanızı tavsiye ederim.

Oyun korsan olarak çıkışını gerçekleştirdi şimdi orijinal çıkışı bekleniyor. :eek:
Orjinal çıkmadan korsan çıkmaz bence kardeşim. Nede olsa adamlar orjinal oyunu cracklayıp piyasaya sürüyorlar. Bu arada oyunu korsan indirdim evet. Açıkçası satın almak zoruma gidiyor. Hakkım olduğu halde vermediler bana WatchDogs'u. Exa'yı arıyorum, beni başka yere yönlendiriyorlar. Orayı arıyorum onlarda exa'ya yönlendiriyorlar. Bir kısır döngüde kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldım arkadaslar bılgısayarı işlemci stokta kalmadıgı ıcın ıslemcıyı fx 6350 yaptım ve anakartı m5a97 le yaptım. Hepınıze tesekkurler ^^

Almadıysan işlemciyi FX 6300 bütçe yetiyorsa FX 8320, anakartı da le olmayanından (M5A97 R 2.0) almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı