GTX770 vs R9 280X TOXIC

Nvidia’dan şaşmayın. Uzun ömürlü sağlam kaliteli nvidia ve asus işbirliğinde 5 sene gtx 270 ekran kartını kullandım. 5 senenin sonunda hala full de tüm oyunları açıyordum. Isınma sorunu yok birşeyi yok.

Baktıysan zaten nvidia biraz pahalı. Neden pahalı? Çünkü kaliteli. Güncellemeleri çok sık oluyor. Artık yeter diyorsun yani o kadar sık güncelleme yapıyorlar.

Biraz bit koyup 2-3 gb yazıpta ekran kartı yaptım demekle ekran kartı yapılmıyor. İşlemcide amd olabilir ama ekran kartı gerçekten çok önemli ve olması gereken nvidia.

Bu yüzden gtx770 al. Pişman olmazsın ama şunu da belirteyim ki asus'un soğutması çok iyi. 1 kere alıyorsun kaliteli olsun uzun ömürlü olsun. Yanlış mıyım ?
Full ' de tüm oyunları açıyorsun o kartla? Mesela hangi oyunları full ' de açıyorsun Gta Sandreas felanmı?

Sapphire R9 280X Toxic benim fikrime göre bu seviyenin (GTX770 ve R9 280X) en iyi, en alınası kartı, hatta bu haftasonu almayı düşünüyorum ben de.

Gtx770 alacak bütçe varsa bence özel soğutmalı bir R9 290 kart almalısınız. Hem 4 GB ram ile geliyor yeni mimari Mantle desteği var. Driver konusu eskisi kadar sorunlu değil ATI 'de NV çok kart kullandım. NV'den şaşma bence doğru bir söylem değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı