R9 280X TRI vs MSI GTX960

Arkadaşlar seciminizi gtx 960 4g yana kullanın hem dsr teknolojisiyle fifa 15 4k oynaya birisiniz lol oynarsınız cs go da 4k acablur

xert58x arkdasim ben demedim zaten r9 290 dan daha iyi biliyorum

''Furkan Emir'' arkadaşım aşağıdaki testlerde gördüğünüz gibi r9 280x r9 285 daha iyi bir performans sunuyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar seciminizi gtx 960 4g yana kullanın hem dsr teknolojisiyle fifa 15 4k oynaya birisiniz lol oynarsınız cs go da 4k acablur

xert58x arkdasim ben demedim zaten r9 290 dan daha iyi biliyorum

''Furkan Emir'' arkadaşım aşağıdaki testlerde gördüğünüz gibi r9 280x r9 285 daha iyi bir performans sunuyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben zaten 960 daha iyi demedimki her zaman R9 280X ve 285 daha yüksek fps alır dedim.

''Furkan Emir'' arkdaşım ben gtx 960 4g modelinden bahsediyorum 4g modeli r9 280x geçer hemde bazı arkadaslar 4k oyun oynamak isteyebilir amd ekran kartlarında bilgim kadarıyla dsr desteği yok olsaydı zaten ben alacaktım r9 280x ama r9 280x de iyi bir kart

Bende zaten gtx 960 4g modelinden bahsediyorum bazı arkadaslar dsr desteğini kullanıp oyunları 4k oynayabilir gtx 960 4 modeli r9 280 modelini sollar

''Furkan Emir'' arkdaşım ben gtx 960 4g modelinden bahsediyorum 4g modeli r9 280x geçer hemde bazı arkadaslar 4k oyun oynamak isteyebilir amd ekran kartlarında bilgim kadarıyla dsr desteği yok olsaydı zaten ben alacaktım r9 280x ama r9 280x de iyi bir kart

Bende zaten gtx 960 4g modelinden bahsediyorum bazı arkadaslar dsr desteğini kullanıp oyunları 4k oynayabilir gtx 960 4 modeli r9 280 modelini sollar
Geçemez GB ına bakıyorsunuz hala yazık.

DSR yok Fakat VSR var

r9 280x tercih etmelisin tabiki güç kaynağın yeterliyse, özellikle gelecek olan directx12 ile birlikte AMD ekran kartlarının perfonmansı gtx serisine oranlara biraz daha fazla artıcak. ve marka olarak "Sapphire" almalısın 280xde de.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı