R9 280x veya GTX 690 ?

@Askaloon bunu ancak sen cevaplarsın r9 280x de render yapılmaz mı? Şu ana kadar hiç yapmadım da.

- - - Güncellendi - - -

Yada GTX 690 da yapılmaz mı?
Estağfurullah, bu işlerde yeniyim ben. Onca üstad varken bize laf düşmez. Ama fikrimi soruyorsan, tabii ki de o kartı almalısın. R9 280X lede render yapılır tabii ki ama GTX 690 çok daha iyi olur. Anlamadığım nokta, dayın neden kasayı istiyor ki? Bir ton masraf...

Estağfurullah, bu işlerde yeniyim ben. Onca üstad varken bize laf düşmez. Ama fikrimi soruyorsan, tabii ki de o kartı almalısın. R9 280X lede render yapılır tabii ki ama GTX 690 çok daha iyi olur. Anlamadığım nokta, dayın neden kasayı istiyor ki? Bir ton masraf...

Hocam onca üstad var biliyorum ama ben senin fikirlerini de önemsiyorum bilesin. Dayımın kasayı istemesinin sebebi şu dayımın Rus bir arkadaşı Rusya 'da bilgisayar parçası satıyor ona getirip GTX690 alacaktı tabi ki daha ucuza. Bende takmayı bilmem diye istemişti kasayı hemde o sırada biraz da kasayı inceler diye.

- - - Güncellendi - - -

Her neyse dayım oradan bir Türk arkadaşına vermiş kartı oda dayım gibi gurbetçi vatanına geri dönüyordu bana getirecek kartı, yarın inermiş uçaktan.

Hocam onca üstad var biliyorum ama ben senin fikirlerini de önemsiyorum bilesin. Dayımın kasayı istemesinin sebebi şu dayımın Rus bir arkadaşı Rusya 'da bilgisayar parçası satıyor ona getirip GTX690 alacaktı tabi ki daha ucuza. Bende takmayı bilmem diye istemişti kasayı hemde o sırada biraz da kasayı inceler diye.

- - - Güncellendi - - -

Her neyse dayım oradan bir Türk arkadaşına vermiş kartı oda dayım gibi gurbetçi vatanına geri dönüyordu bana getirecek kartı, yarın inermiş uçaktan.

Revoland alır belki senin kartı. :D

Revoland alır belki senin kartı. :D
Aslında 1 yıl kullanmış olsam benim odamın arkasında ki bilgisayarlar ve parçaları mezarlığına atacaktım ama bizim mahallede bir cam eşya satıcısı süs filan işte bunları satan bir adam var ona dedim camdan kartımın sığabileceği bir akvaryuma benzer kutu yaptıracak kartımı masamın raflarından birinde sergileyeceğim. :D

- - - Güncellendi - - -

İyi bakalım. Hayırlı olsun şimdiden. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı