R9 290 driver paket yükleme hatası

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba sevgili arkadaşlar bu gün vatandan r9 290 tri-x sapphire modelini aldım eve geldim kartı taktım çalışıyor, sonra driver kurdum güncel olarak fakat catalyst kurarken paket yükleme hatası verdi. Gene kurulumu tamamladı fakat; sanırım eksik oldu kartı test etmek için metro last night a girdim ve şok oldum. Gtx 770 le 60 fps den aşşağı almamıştım ultra ayarlarda bunda ise max 17 fps aldım nedeni nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Kartı PCI-E X16 slotuna taktığına emin ol. :)
2. Eski kartına ve nVıdıa'ya ait tüm programları kaldır ve temiz bir şekilde yeni driverleri kur. )

Acaba oyundan kaynaklı birşey mi şuan Watch dogsta denedim aklınıza gelebilecek herşey en sonda en düşük 47 en yüksek 72 fps aldım.

Evet cidden birazdan ss alıp buraya atarım istersenız gerçekten en düşük.
47 fps aldım ve tüm her şey en sondayken şuanda ac 4 black flag oynuyorum her şey en sonda en düşük 61 fps aldım vsync kapalı ama genede ne üstüner çıkıyor ne altına. :)

Evet cidden birazdan ss alıp buraya atarım istersenız gerçekten en düşük.
47 fps aldım ve tüm her şey en sondayken şuanda ac 4 black flag oynuyorum her şey en sonda en düşük 61 fps aldım vsync kapalı ama genede ne üstüner çıkıyor ne altına. :)
Bende de aynı kart var. Watch dogs araba sürerken 30 fps' ye kadar düşüyor. Ac4 de ise 38 fps gördüm sen nasıl bu kadar yüksek alıyorsun. Driver hangi sürüm senin.

En son çıkan driver 4.14 dü sanırım ve oyunlarınız orjinal değil ise fps düşüşü normaldir.Ve şöyle bir şey var watch dogs gerçekten optimizasyon özürlü bir oyun. Bence bir çok güncellemeye ihtiyacı var o yüzden watch dogsta ki fps ye pek aldanmayın derim. Kartınızı Recep ve Ali abilerin gtx 780 ti a incelemelerindeki oyunlarıyla test edin. Ben öyle yaptım ve bf 4 ile bioshock infinite vardı bende onlarda test etti 780 ti 4-5 fps önde sadece.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı