R9 290 mı yoksa Nvidia mı?

R9 290 diyorsan nvidia tarafında en az gtx780 alacaksın demek oluyor. Kısaca bu konu 290 vs 780e dönerse benim oyum 290 vapor-x ten yana olur.

Önce bütçenizi ve kullanım amacınızı belirtmeniz gerek. Öyle kafaya göre Nvidia veya AMD demek çok yanlış olur. Hangisi en uygun F/P ürünü ise onu tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.
Bütçe önemli değil oyun için topluyorum ve performans istiyorum

Amd tarafından R9 290 demişsin fakat Nvidia tarafından bir ekrankartı belirtmemişsin. R9 290'ın rakibi Gtx 780'dir. R9 290>Gtx 780. Aralarında 4-5 fps oynuyor en fazla. Buna rağmen 150 tl fazla verip Gtx 780 alanlar var. Ben Gtx 780 alırdım ama sana R9 290 öneriyorum. Dediğimi yap, yaptığımı yapma. :)

Amd tarafından R9 290 demişsin fakat Nvidia tarafından bir ekrankartı belirtmemişsin. R9 290'ın rakibi Gtx 780'dir. R9 290>Gtx 780. Aralarında 4-5 fps oynuyor en fazla. Buna rağmen 150 tl fazla verip Gtx 780 alanlar var. Ben Gtx 780 alırdım ama sana R9 290 öneriyorum. Dediğimi yap, yaptığımı yapma. :)
Normalde almayı düşünüyordum r9 290 arkadaşım çok dandik ve abartı dedi bugün ve şüpheye düştüm o yüzden yazdım doğru mudur acaba o_O

Normalde almayı düşünüyordum r9 290 arkadaşım çok dandik ve abartı dedi bugün ve şüpheye düştüm o yüzden yazdım doğru mudur acaba o_O
O arkadaşını alırım yola gerisini getirtme. Ne biliyorda konuşuyorlar akıllarıyla sinirlendim gece gece. O ne diyor? 290 alma ne alırsan al mı diyor?

R9 290 gayet güzel bir karttır. Her elma çuvalının içinde mutlaka bir çürük elma vardır. Bu bütün çuvalı çöpe atmak gerektiğini göstermez. R9 290 al ve arkana yaslan kardeşim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı