R9 295x2 için kasa önerisi

hakan34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. R9 295X2 tabanlı sistemime kasa bulmaya çalışıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin diğer bileşenlerinide söylerseniz daha sağlıklı olacaktır. Birde bütçeyi tabi ki.
Bütçe pek fazla önemli değil ama abartmayalım.
Diğer bileşenler:
  • 120 GB Samsung SSD
  • Intel i7 4790k
  • Corsair Vengeance Pro 16GB Ram
  • Cooler Master 240M Seidon Soğutucu
  • Corsair 1000w PSU
  • Asus DVD-RW 24
  • Seegate 1 TB HDD
  • Asus Maximus VII Hero

Full Tower kasa için yeriniz varsa ben Full Tower kasa derim.
Full Tower kasaların büyüklük dışında Mid Tower kasalardan ne gibi artıları var? Ayrıca bu sistem Haf 912 Plus'a sığar mı?

İleride Custom Loop yapacaksanız Corsair Obsidian 750D, yapmayacaksanız Cooler Master HAF X öneririm.
Custom Loop nedir?

Full Tower kasalar geliştirmeye ve moderasyona daha uygundur. Yeni bir bileşen alacağınızda "Kasam ile ilgili bir sıkıntı çıkar mı?" gibi sorular sormazsınız.

Eğer Haf 912 Plus düşünüyorsanız onun yerine Advanced modelini tercih edin.

Full Tower kasalar geliştirmeye ve moderasyona daha uygundur. Yeni bir bileşen alacağınızda "Kasam ile ilgili bir sıkıntı çıkar mı?" gibi sorular sormazsınız.

Eğer Haf 912 Plus düşünüyorsanız onun yerine Advanced modelini tercih edin.
Anladım. Size bir soru daha soracağım. Bu sisteme SSD almak şart mıdır? SSD almayıp kasayı yükseltebilirim diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı