R9 295x2 mi GTX 990 Ti mı?

Uzun vadede 295X2 adamı iflas ettirir. Ben amazondan 700 dolar'a alacaktım sonradan güç tüketimi fazla olduğu için vaz geçtim. Moderatör bir arkadaş uzun vadede kaç TL fark yaratacağı konusunda bir hesap yapmıştı. Hatırlamıyorum şu an kaç TL olduğunu fakat bayağı yüksek.

Titan X ise oyun için değil. Testlerdede gördüğümüz kadarıyla sadece oyun oynanıcaksa o para verilmez ama Render vs. gibi programlar kullanılcaksa Titan X tercih edilmeli. R9 300 serisini beklemesini öneriyorum arkadaşa.

Titan X tek GPU'lu olmasına rağmen fiyatını Türkiye'de olmasa bile çok hak eden bir ekran kartı. Oyun için de kullanılabilir. AMD FirePro kartlarla Battlefield 4 oynayan gördüm. O ise sadece iş için kullanılan bir kart.

Türkiye'de hiçbirşey hak etmiyor fiyatını. Tekelleştirdiler piyasayı herşey pahalı düzgün birşey alamıyoruz insanlar vergi vermekten bir deri bir kemik kaldı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı