R9 380 ekran kartının pinini takınca sistem açılmıyor

polokral3846

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ekran kartı aldım biraz önce R9 380.ekran kartını takıp giç pinini taktığım zaman PC hiç tepki vermiyor. Pinini çıkardığımda PC fanları dönüyor ama pin takmadığım içinde görüntü alamıyorum bu sefer. PSU: FSP 400W 2X Molex to 8pin kullanıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba ekran kartı aldım biraz önce R9 380.ekran kartını takıp giç pinini taktığım zaman PC hiç tepki vermiyor. Pinini çıkardığımda PC fanları dönüyor ama pin takmadığım içinde görüntü alamıyorum bu sefer. PSU: FSP 400W 2X Molex to 8pin kullanıyorum.
ikinci el aldınız sanırım. bana donanımsal bir arıza gibi geldi eğer elinizden geliyorsa mosfetleri kontrol edebilir misiniz

İkinci el aldınız sanırım. Bana donanımsal bir arıza gibi geldi eğer elinizden geliyorsa MOSFET'leri kontrol edebilir misiniz?

Hocam 2.el aldım ama bütün kontrollerini aldığım kişinin sisteminde yaptım problem yok yani.

Ya güç yetmiyor ya da güç kabloları arasında bir problem oluyor.

Şu an Molex to 6 pin taktım görüntü var yüke soktum kapanmadı.
Böyle kullansam problem olur mu acaba?

Hocam 2.el aldım ama bütün kontrollerini aldığım kişinin sisteminde yaptım problem yok yani.

Şu an Molex to 6 pin taktım görüntü var yüke soktum kapanmadı.
Böyle kullansam problem olur mu acaba?

400W PSU o kart için yeterli olmaz gibime geliyor R9 serisi trafo gibi çünkü. Farklı bir PSU ile denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı