R9 380 fiyatları düşecek mi?

Bu 2 GB modeli. 4 GB'ın ucuzlaması lazım.
Arada 85 TL fark var. 85 TL farka 2 GB VRAM ? Sinerji'nin R9 380 için verdiği fiyatlar gayet iyi. Üstelik MSI marka. Bir tık daha düşebilir diye düşünüyorum ancak şu an için de alınabilecek fiyatta.

Artık 2 GB VRAM'li kart alınmaz, Texture ayarlarını Medium'a aldığınızda ne değeri kalır ki grafiklerin ? 4 GB modelinin ucuzlamasını beklemeliyiz. Mesela para çevrimi yaptım, GTX 970'in fiyatı 900'lerde birşey çıkmıştı.. Vergili fiyatı 1350 TL yaklaşık.

Yurt dışında R9 380 fiyatına GTX 970 alınıyor gerçekten insanın zoruna gidiyor. Bu kadar vergi nereye gidiyor diye soruyor insan iyi bir şeyler için harcasalar üzülmem. Birde sayın paşa VIP CH-47 Chinook alıyor.

Yakında nefes alma vergisi'de çıkarsa hiç şaşırmayacağım.. Newegg'ten sistem topluyorum, 4000 TL en kral sistem ve içinde Razer kulaklık bile var. Bakın mesela 4K televizyon çok makul bir fiyata satılıyor, ülkemize gelse 4 katına satılır.. Changhong 42" Class 4K Ultra HD LED TV - UD42YC5500UA - Newegg.com

Yapacak bir şey yok arkadaşlar burada teknoloji pahalı, yurt dışında bir çok ülkede manav ürünleri pahalı. Annem Almanya'ya gitmişti, burada atıyorum kilosu 2TL olan bir kiraz, orada kilosu 8-9€ falanmış. Aynı şekilde tekstil ürünleri de manav ürünleri kadar olmasa da yine pahalı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı