R9 380 güç gereksinimi ve performansı

GLX kodlu PSU'lar 80Plus sertifikasına sahip galiba. Le koduna sahip PSU'larda Zalman'ın kendi sitesinde 80Plus sertifika diye belirtilmemiş.

Daha cumartesi girmişsiniz foruma. Ben üye olmasam da uzun zamandır bu forumu takip ediyorum ve hiç sıkıntı görmedim. Bir link at sıkıntıyla ilgili. R9 380 GTX 960 dan çok daha iyi ve bunu GTX 960 ı olan arkadaşım söylüyor. Hayatında hiç AMD ekran kartı kullanmayıp AMD' ye laf atma. Ben eskiden AMD kullanırdım Nvidia' ya döndüm çok pişmanım. Vega ve Zen ile AMD sistem toplayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kadar performans farkına rağmen daha ucuz ve 3 watt fazla tüketiyor. Ayrıca ben yurt dışında da hiç AMD kalitesiz diyen görmedim.

Daha cumartesi girmişsiniz foruma. Ben üye olmasam da uzun zamandır bu forumu takip ediyorum ve hiç sıkıntı görmedim. Bir link at sıkıntıyla ilgili. R9 380 GTX 960 dan çok daha iyi ve bunu GTX 960 ı olan arkadaşım söylüyor. Hayatında hiç AMD ekran kartı kullanmayıp AMD' ye laf atma. Ben eskiden AMD kullanırdım Nvidia' ya döndüm çok pişmanım. Vega ve Zen ile AMD sistem toplayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kadar performans farkına rağmen daha ucuz ve 3 watt fazla tüketiyor. Ayrıca ben yurt dışında da hiç AMD kalitesiz diyen görmedim.
Daha önce bende üye değilken takip ediyordum. Hayır amd ye laf felan attığım yok bende ilk defa toplama olarak pc alacağım ve ilk defa bir ekran kartım olacak ve yeni aldığım sistemde bir sorun çıkarsa evdekilerde sıkıntı çıkarır size birkaç link atayım insanın ister istemez aklı karışıyor.
Msı R9 380 Tam Frekansta çalışmama
MSI R9 380 Oyun Performansı Sorunu
ASUS R9 380 Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Sorunu
R9 380 GPU Kullanımı Sorunu
"Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" Hatası
Asus R9 380 GPU Clock sorunu
Daha birsürü var yeter sanıyorum.

Bunlar Nvidia da ara sıra yaşanan sorunlar. Yalnız Nvidia'da olunca millet bu driver kötüymüş düzelir diyor. AMD'de olunca ooooo AMD dandik diyor. Ayrıca Nvidia'nın şu anki driverları çok kötü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı