R9 380 için boşta 50 derece normal mi?

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün yeni kasam Dark N10'a montajladım bilgisayarımı. Masaüstünde hiçbir şey açık değilken 46-49, Chrome açık iken 50-53 arası gidip geliyor. Kasada 5 adet fan var bu sıcaklık değerleri normal midir sizce?

3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
evet geldik son noktayı koymaya coolmaster COOLER MASTER HTK-002 HIGH PERFORMANCE THERMAL MACUN şu ürün için öncelikle yapımda ve yayında emeği geçen herkersi Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. neyse tavsiyelerinize uydum gidip nano zımbırtılı mastergel maker alacaktım ama kalmamıştı onun yerine xigmatek XIGMATEK POWERFUL THERMAL MACUN aldım uyguladım ve şuan boşta 40 41 oyunda ise 70 derece max 73 oldu. birde egzos fanının çalışmadığını fark ettim önceden de öyle miydi yoksa son sökme işleminde mi bir şey oldu bilemiyorum ama dediğim gibi çok pahalıya gitmeye gerek kalmadı olayı xigmatek çözdü teşekkür ediyorum herkese...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı