R9 380 sistem CS:GO performansı düşük

İşletim sistemi
Windows 10
60 Hz. Yükseğe alınca oynayamıyorum. Acayip kasıyor. 40 50 FPS'ye kadar düşüyor.
Hocam monitörünüz 60 Hz olduğu için fark hissetmeniz imkansız siz 250 FPS de alsanız size görünen görüntü kare hızı 60 bu sebeple çok takılmayın.
Eğer fark hissettiğini düşünüyorsan psikolojiktir.
Boşuna yüksek FPS almak için uğraşmayın size gelen görüntü her türlü 60 FPS o yüzden V-sync açın ve oyunu oynayın ya da bütçe varsa 144 Hz bir monitöre geçin zira 60 Hz monitör rekabetçi oyunlar için değil.

Ekrank artını test ettiğine eminsen crashed falan demediyse sıkıntı yok.
Yok hocam demedi sağolun.
Hocam monitörünüz 60 Hz olduğu için fark hissetmeniz imkansız siz 250 FPS de alsanız size görünen görüntü kare hızı 60 bu sebeple çok takılmayın.
Eğer fark hissettiğini düşünüyorsan psikolojiktir.
Boşuna yüksek FPS almak için uğraşmayın size gelen görüntü her türlü 60 FPS o yüzden V-Sync açın ve oyunu oynayın ya da bütçe varsa 144 Hz bir monitöre geçin zira 60 Hz monitör rekabetçi oyunlar için değil.

Hocam yüksek FPS almayı bir kenara bırakıyorum. Bu anlık gelen donma kasma arada bir oluyor onu nasıl çözerim?
Hocam her şey normal gözüküyor FurMark ile ekran kartı testi yapıp atar mısınız? 250 FPS'den (dediğinize göre) 100 FPS'ye düşmesi hiç normal değil sıcaklık desem değil bir de ekran kartına yük bindirmeyi dener misiniz? Tüm ayarları yükseğe alın ayrıca monitörünüz kaç Hz?

FurMark test sonuçları. Normal mi hocam?

Dosya Ekleri

• 14.jpg
    14.jpg
    178,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 15.jpg
    15.jpg
    150,7 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Görev yöneticisini aç. "CSGO.exe"yi seçip benzeşmeyi ayarlaya tıkla. "CPU 0" tikini kaldır. Aynı sorunu bende yaşıyordum bu şekilde çözüldü.

Geri
Yukarı