R9 380 vs GTX960

qZLQ326

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Kendimce bir sistem topladım ancak ekran kartı seçerken bazı problemlerle karşılaştım. GTX 960 şeçtim ancak bazı tepkiler geldi ve R9 380 almam gerektiği belirtildi. Ancak bazı sorularım var;
Yıllardır duyduğum "-AMD çöp" gibi laflar beni Nvidia'ya yöneltti hep. Ancak gerçekten R9 380 daha performanslı olduğu gözüküyor benchmarklarda. Kullanırken aynı performansı veriyor mu bilmiyorum. Bu yüzden size danışacağım. Acaba aşağıdaki sisteme hangisini alsam yeni ve yeni çıkacak oyunları high ayarlarda akıcı bir şekilde oynarım?
Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın cevaplarsanız sevinirim. Bu arada R9 380 Gaming 2G modeli
İyi Forumlar :)

Sistem:
Ro48A6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 380 %10 daha performanslı onu tavsiye ederim.

GTX 960 4G kullanıyorum, memnunum.
3-5 FPS için NVIDIA kalitesinden vazgeçmek bana cazip gelmiyor.
Bu iş tamamen kişisel tercih, zevk meselesi. Sana hangisi daha yakın geliyorsa, hangisini istiyorsan onu al, kesinlikle pişman olmazsın. Her zaman, herkesin söylediğini yapacaksın diye birşey yok. Kim bilir kaç yıl kullanacak olan sensin onu, başkası değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı