R9 390 ve GTX 970

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyin lafını yapmaya çalıştın sen şimdi. Merak etme senin demenle de kimse GTX 970 almaz R9 390'dan vazgeçmez. Ayrıca ben bu ArTIS e güvenmiyorum hep 20 FPS yüksek çıkıyor bu adamda. Arkadaşa da önerim uzun ömürlü olsun istiyorsa R9 390 ı alsın. Malum R9 290 bile kaç yıl oldu. Hala son oyunlarda yüksek performans verebiliyor. Bunu göz önünde bulundur.
Sen bana diyorsun ya Shadow Of Mordor 6 GB VRAM kullanıyor diye. Bende sana oyunun testlerini atıyorum. Bak bakalım nasıl bir performans gösteriyor diye. Ben 970 fanı değilim. Şurada almayın diyen arkadaşlara sebebini soruyorum. Kendim edindiğim tecrübeler ve kullanan bir çok kişinin yorumlarına bakarak. Kullananların %90'ı memnun bir şekilde kullanıyor oyunlarını sorunsuzca oynuyor. Diğer %10'lık kısımda coil whine gibi problemler yaşıyor. Bu problem hemen hemen her kartta olabiliyor. GTX 970'de fazla görülmesinin sebebi, çok satan bir kart olması. Ama bende böyle bir sorun olmadı mesela. Sonuç olarak, ben GTX 970'den memnunum. Kullananların çoğu memnun. 6 GB VRAM isteyen oyunu ben GTX 970 ile Ultra ayarda rahat bir şekilde oynayabiliyorsam bir sorun yok. İdeal çözünürlükte rakiplerinin çoğunu geçiyorsa ve bunu da az güç tüketerek yapıyorsa GTX 970 fiyatını hakeder. Sen de benim bu konudaki muhattabım değilsin zaten. Burada shooters ile konuşuyorum. Senin bilgisayar başına geçip bana GTX 970 hakkında bir şeyler söylemen benim veya karttan anlayanlar için bir şey ifade etmiyor. Benim görüşüm bu yönde. Sen ne düşünüyorsun onu bilemem ama Konunun uzanıp dağılmasını istemem Benim mesajıma da cevap vermemeni rica ediyorum.(y)

Uygunsuz Üslup
Ne kadar ukala bilmiş bir şeysin sen. Boşuna bu kadar insan r9 390 beklemiyor. GTX 970 kötü demedim ayrıca sadece yetersiz kalabilir dedim. 6GB VRAM'in kullanıldığı videoyu istiyorsan GT80 Laptop incelemesinde bulabilirsin Technopat'ın. Asıl sen benim muhattabım değilsin. Sende daha fazla konuşup başımı şişirmessen iyi olur.
Saygılarımla.

Ne kadar ukala bilmiş bir şeysin sen. Boşuna bu kadar insan r9 390 beklemiyor. GTX 970 kötü demedim ayrıca sadece yetersiz kalabilir dedim. 6GB VRAM'in kullanıldığı videoyu istiyorsan GT80 Laptop incelemesinde bulabilirsin Technopat'ın. Asıl sen benim muhattabım değilsin. Sende daha fazla konuşup başımı şişirmessen iyi olur.
Saygılarımla.
Ukalaca bir mesaj yazdığımı düşünmüyorum. Söylediğim gibi shooter arkadaşımın ile konuşurken birden gelip tatsızlık yaratmaya çalışıyorsunuz. Konuyu okuyan arkadaşlarım kimin ne tavırla ne yazdığını görüyorlar. Şimdiden GTX 970 yetersiz kalmaya başladı Shadow Of Mordor testine bakarsak diyorsunuz. Testini atıyorum. Ukala oluyorum. Herneyse, ben sadece konunun başka yönlere çekilmemesini ve amacından uzaklaşmamasını istiyorum. Ben size ne ukala dedim ne de başka bir şekilde yanıt verdim. Bence siz benim yazdıklarımı sürekli olarak farklı anlıyorsunuz. Bir ekran kartı için de bana bu sözleri sarf etmenizi hak etmediğimi düşünüyorum. Ancak konu uzamasın diye bitirmek istiyorum olayı. Tekrardan bu mesajım üstüne beni ilgilendirecek bir mesaj yazmayın lütfen. Tatsızlık olmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı