R9 390 ve GTX 970 Arasında Tercih

veque

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar toplayacağım sistem için ekran kartı seçeceğim. Bu iki seçenek arasında kaldım (r9 390 ve GTX 970 ) yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar toplayacağım sistem için ekran kartı seçeceğim. Bu iki seçenek arasında kaldım (r9 390 ve GTX 970 ) yardımcı olursanız sevinirim.
GTX 970 güç tüketimi olarak daha az , r9 390 resmen tırt cıktı. R9 290 de alablirsin ucuzca iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umut BAKIRTAŞ, neye göre bu sonuca vardınız? Ayrıca ben nedense R9 295 diye bir kart göremiyorum.

Önerim R9 390.
teşkürler R9 295 yazmışım ama cıkmıyacağı anlamına gelmez .
gtx 970 e karşılık bir ekran kartı olmasına rağmen güç tüketiminden zaten gtx 97, e bir adam geriden başlamış . baktığım testlerde gtx 970 fark atıyor isterseniz link atabilirim.

Öncelikle belirteyim kartın sürücüsü daha Beta'da. Ayrıca şöyle kendi mesajımı da alıntılayım.
R9 390 alınmalıdır. Nedeni ise geleceğe yönelik bir ekran kartıdır. Şuan için pek etkisini göstermese de seneye bazı texturelerin kalitelenmesiyle 4Gb VRam yetersiz gelicek iken 8Gb VRam'li R9 390 bana mısın demeyecek. Ayrıca şuanki testleri ben fazla önemsemiyorum. Karta 1 ay bir süre verin. Bi sürücüsü tamamlansın. O zaman testlere bir daha bakın :) .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı