R9 3900X sisteme ekran kartı tavsiyesi

EleGante

Hectopat
AMD Ryzen 9 3900X işlemci var elimde, ekran kartım şu anlık GTX 770. daha önce de açmıştım, bir alamadım ekran kartını. Kafam karasık, bir RTX 2060'e gidiyor bir 5700 XT gidiyor. Sonra diyorum yeni cıkabilecek ekran kartlarını mı beklesem, bilemedim. Kullandıgım cozunurluk en fazla 2K olacak olursa, net 1080P'de bir önerisi olacak var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Ryzen 9 3900X işlemci var elimde, ekran kartım şu anlık GTX 770. daha önce de açmıştım, bir alamadım ekran kartını. Kafam karasık, bir RTX 2060'e gidiyor bir 5700 XT gidiyor. Sonra diyorum yeni cıkabilecek ekran kartlarını mı beklesem, bilemedim. Kullandıgım cozunurluk en fazla 2K olacak olursa, net 1080P'de bir önerisi olacak var mı?
2060<rx5600xt<2060s
Kesinlikle 5700xt

Hocam o işlemciyle rtx 2070 üstü bir ekran kartı al gözün gönlün şenlensin çok sağlam bir işlemcin var üst düzey bir ekran kartı almanı tavsiye ederim.

Ben olsam bekleyemeyecek olursam 2070S alırdım ama indirim ile 2080S alırdım.Rx5700XT hakkında o kadar fazla sorun varki inanılmaz derecede fazla sorun yaşayan ve yaşamayan var.

Hocam o işlemciyle rtx 2070 üstü bir ekran kartı al gözün gönlün şenlensin çok sağlam bir işlemcin var üst düzey bir ekran kartı almanı tavsiye ederim.
kanka cok ucuk paralar kur yuksek oldugundan ben bu ıslemcıyı fırsat urunu olarak denk getırdım ondan aldım sımdı ekranlara bakıyorum bayagı fazla 8 9 verecegıme 4 5 en fazla bide ekran alarım yanına daha iyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı