R9 390X Gaming Sistem

Osenerr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yaklaşık 3 yıldır oyuncu kasası toplamayı bekliyordum ve sonunda toplayabilecek kadar param oldu. Bende Technopat tan takip ettiğim kadarıyla pc toplamada az çok fikir sahibi oldum (çok fazla bir bilgim yok) . Velhasıl kelam bende böyle bir sistem topladım. Şimdi sorum şu : Bu sistemin bileşenleri birbiriyle uyuşuyor mu ? Bir de bu sistem full hd çözünürlükte bana herhangi bir sıkıntı çıkarır mı ? Son olarak sistemde daha uygun değişiklikler yapılabilir mi ? Tavsiyeleriniz neler ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Adsız.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
gtx 980 i r9 390x e tercih etmenin sebebi nedir ? Şundan soruyorum, kimisi gtx 980 i kimisi ise r9 390x i tercih ediyor, ederken de birini diğerinden sanki kat kat iyimiş gibi yorum yapıyor.
GTX980 iyi bir ekran kartı. Fakat fiyatını hak etmiyor! Çünkü GTX970 ile arasın da çok uçuk bir performans farkı yok. Siz karar verin...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
NOT: Karşılaştırmayı yapan Youtube kanalının bu video gibi yüzlerce videosu var... Bu konu da baya iyiler. (y)

Çok uzun süreler kullanılacaksa r9 390x güç tüketimi nedeniyle elektrik faturasını şişirebilir. Onun dışında nvidia destekli oyunlarda 980 in önde olması normal. Tercih meselesi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı