R9 390X ve i5 6600 Sistem günümüzde nasıl?

ahmetyiğit52

Hectopat
Merhaba arkadaşlar sistem almak istiyorum ama durum malum ortada stoklar 2.ci el piyasasındaki artış vesaire. Ve şöyle bir sistem gördüm günümüzde ederi ne kadar iş yapar mı hangi oyunda ne kadar iyi onu sormak istedim, sistem şöyle;

Sapphire R9 390X tri-X 8 GB.
MSI H170.
i5 6600.
24 GB RAM.
250GB SSD.
1TB HDD.
1050W PSU.

Dediğim gibi ederi nedir?
Oyunlardan performansı nedir acaba?
Cevaplarsanız sevinirim.

Eski zamanların en güçlü sistemlerinden biri günümüzde hâlâ iş görür. Fiyat olarak ilandaki fiyatı söylerseniz daha yardımcı olabiliriz ( piyasa çok oynar durumda bizim verdiğimiz fiyat iyi olmayabilir ).

Merhaba arkadaşlar sistem almak istiyorum ama durum malum ortada stoklar 2.ci el piyasasındaki artış vesaire. Ve şöyle bir sistem gördüm günümüzde ederi ne kadar iş yapar mı hangi oyunda ne kadar iyi onu sormak istedim, sistem şöyle;

MSI h170.
i5 6600.
24 GB RAM.
250GB SSD.
1TB HDD.
1050W PSU.

Cevaplarsanız sevinirim.

Mining yapılmış büyük ihtimalle 1050W PSU normal değil zaten GPU 8 GB.

Ekran kartı aşağı yukarı GTX 970 ayarında, birçok oyunda da darboğaz yapmayacak günümüze göre biraz güncelliğini yitirmiş bir işlemci var o sistemde. Alınıp alınmaması sizin beklenti seviyenize ve sistemin belirtilen fiyata değip değmeyeceğine bağlı.

MSI h170.
i5 6600.
24 GB RAM.
250GB SSD.
1TB HDD.
1050W PSU.

Cevaplarsanız sevinirim.

Alma mining yapılmış belliki.

O ekran kartı halen mining için kullanılabiliyor diye biliyorum ama yanlışsam düzeltin. Yani tabii ki kullanılabiliyor 8 GB olduğu için, verimli olarak kullanılabiliyor anlamında dedim. Fiyatı nedir sistemin?

Hocam mining yapıldığı çok belli 1050W PSU ve 24 GB RAM her ekran kartı PC'den belirli bir RAM çektiği için fazla koymuş alınmaz o sistem bence.
O ekran kartı halen mining için kullanılabiliyor diye biliyorum ama yanlışsam düzeltin. Yani tabii ki kullanılabiliyor 8 GB olduğu için, verimli olarak kullanılabiliyor anlamında dedim. Fiyatı nedir sistemin?

Ve evet o ekran kartı hala kullanılıyor.

MSI h170.
i5 6600.
24 GB RAM.
250GB SSD.
1TB HDD.
1050W PSU.

Cevaplarsanız sevinirim.

Güzel bir sistem.

Yeni konular