[Alındı] i5 6600 - r9 390x Sistem

• Konuyu başlatan rbl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
Hayırlı olsun gayet hoş ve uzun ömürlü bir sistem. İyi günlerde kullanın.

Bu arada bir sorunundan bahsedeyim arkadaşımda yaşadı. %100 ram kullanımı sorunu oluyor bütün driverları yükleyince. Sorunu msconfigde microsoft harici başlatılan programları kapatarak çözdük ama hangi program buna neden açıyor tam olarak bilemiyorum.

Oyun testleri çekmeyi planlıyor musunuz MSI Afterburner ile? Teknobiyotik güvenilir mi ?
Bu arada sistem gayet güzel olmuş güle güle kullanın :)

Bu arada bir sorunundan bahsedeyim arkadaşımda yaşadı. %100 ram kullanımı sorunu oluyor bütün driverları yükleyince. Sorunu msconfigde microsoft harici başlatılan programları kapatarak çözdük ama hangi program buna neden açıyor tam olarak bilemiyorum.

Orijinal SP1 Windows 7 kurun sorun düzelir. Windows 10 şuan bayagı sıkıntılı bir işletim sistemi.

@qualityKnowledge DirectX 12 nimetinden neden bilerek vazgeçelim? :D Windows 10 eminim daha iyidir. Neredeyse her sorunun çözümü internette var.

Hayatın boyunca Windows 7 kullan demedim sana farkındaysan. DX12 nimetinden de vazgeç demedim. Windows 10 henüz stabil değil, her gün bir güncelleme alıyor. Sorunsuz kullanmak için Windows 7'ni kurarsın veya (8 çok kötü) 8.1 kurarsın, Windows 10 kaçmıyor nasıl olsa, DX12'in kaçmıyor nede olsa dimi? Oturur işletim sistemi, herkes ufak ufak geçer sorunsuz hale gelir ve geçersin. Ben fikrimi beyan ettim ancak boş bir insana laf anlatamam zaten. Gelirsin adam gibi; 'Bence Windows 10 çok iyi, internette çözümleri bulabilirsiniz..' vs. vs. yorumlar yaparsın daa... Aynen kardeşim sen haklısın, kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı