R9 5900X RTX 3060 Ti sistem Yayın/Video için yeterli mi?

SilverStone nerede Cooler Master nerede? 650W PSU 3060 Ti ve R9 5900X gibi bir işlemciyi ucu ucuna kurtarır.

Çöp gibi soğutucu iğrenç, 90C oluyor 5900X
Markaya göre kıyaslayacaksan buradan git ve daha gelme, bilmeden yorum yapıyorsunuz sonra inanıyorlar ağızları yanıyor.

@BerkayZ87

Hocam sıfır sıvı soğutma var elimde satabilirim?
0 ürün veya 0 a yakın ise fiyat ve model bildirebilirsin. (sitede yasak ise bu tarz bilgi alışveriş biri beni uyarsın :) )
Çöp gibi soğutucu iğrenç, 90C oluyor 5900X.
Markaya göre kıyaslayacaksan buradan git ve daha gelme, bilmeden yorum yapıyorsunuz sonra inanıyorlar ağızları yanıyor.

@BerkayZ87

Yarın siparişimi gireceğim mecbur bunu alacağım. Başka opsiyonları yok. Ya da başka yerden alacağım soğutucuyu kendim takacağım ama herhangi bir deneyimim yok sıvı soğutucu montajı ile alakalı. İnternetteki videolardan bakıp halledebilir miyim sizce basit bir işlem mi?

0 ürün veya 0'a yakın ise fiyat ve model bildirebilirsin. (sitede yasak ise bu tarz bilgi alışveriş biri beni uyarsın :) )

Yarın siparişimi gireceğim mecbur bunu alacağım. Başka opsiyonları yok. Ya da başka yerden alacağım soğutucuyu kendim takacağım ama herhangi bir deneyimim yok sıvı soğutucu montajı ile alakalı. İnternetteki videolardan bakıp halledebilir miyim sizce basit bir işlem mi?

Hocam ürün sıfırı SilverStone IG280 Amazon TR'den aldım 2 sene garantili.

Yeni konular

Geri
Yukarı