R9 5900X ve 3070 Ti sistem alınır mı?

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Bu modeli özelleştirerek almak istiyorum. İşlemcinin çok güçlü olmasını istiyorum. Aşağıya sistemde özelleştirdiğim parçaları bırakıyorum. Bu şekilde bu sistem alınır mı? Alınırsa nasıl bir soğutucu almam gerekir?

Yapılan özelleştirmeler;
  • Ryzen 9 5900X
  • ASUS TUF Gaming X570-Plus
  • Toplam fiyat: 32.893, 13 ₺

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modeli özelleştirerek almak istiyorum. İşlemcinin çok güçlü olmasını istiyorum. Aşağıya sistemde özelleştirdiğim parçaları bırakıyorum. Bu şekilde bu sistem alınır mı? Alınırsa nasıl bir soğutucu almam gerekir?

Yapılan özelleştirmeler;
  • Ryzen 9 5900X
  • toplam fiyat: 32.893, 13 ₺

Oyun içinmi grafik tasarım render gibi işler içinmi topluyorsunuz bu bilgisayarı?

Oyun ve yayın için topluyorum.

Ekran kartını RX 6800 XT gibi bir şeyler terci edebilirsiniz çünkü işlemcinizi R9 5900X alırsanız zaten çok güçlü bir işlemci soğutluması başarılı olursa da yayını falan ondan açabilirsinz oyun içinde RX 6800 XT RTX 3070 Ti'ye fark atar + olarak X570 anakart demişssin b serisinden de terci edilebilir + Smart acces Memory ilen 5-10 FPS bir artış olur sıvı soğutmada ise Arctic LIQUID FREEZER II 280 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe işinizi görecektir yük altında.

Ekran kartını RX 6800 XT gibi bir şeyler terci edebilirsiniz çünkü işlemcinizi R9 5900X alırsanız zaten çok güçlü bir işlemci soğutluması başarılı olursa da yayını falan ondan açabilirsinz oyun içinde RX 6800 XT RTX 3070 Ti'ye fark atar + olarak X570 anakart demişssin b serisinden de terci edilebilir + Smart acces Memory ilen 5-10 FPS bir artış olur sıvı soğutmada ise Arctic LIQUID FREEZER II 280 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe işinizi görecektir yük altında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

( Bütçe hesaplamadım ama RX 6900 XT de olabilirsinz size kalmış)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

( Bütçe hesaplamadım ama RX 6900 XT de olabilirsinz size kalmış)

Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Oynayacağım(Valorant) oyun işlemci dayalı bir oyun. Ekran kartı kısmında ise tercihim NVIDIA tarafından.
Tam olarak bütçe nedir?
34.000TL.
Hocam biraz beklerseniz @messinicocugu ve @Emma Stone hocam sizin bütçenize uygun sistem önerebilir.
Tabii ki beklerim. Zaten dün @messinicocugu hocama sormuştum bu sistemi. Diğer arkadaşlarında önerilerini beklerim.

Yapılan özelleştirmeler;
  • Ryzen 9 5900X
  • Toplam fiyat: 32.893, 13 ₺

5900x ekledin tamam ama soğutucu? En az 360MM radyatörlü sıvı soğutucu lazım onların da iyileri 5'ten başlıyor

Bunlar 35K tutuyor. Uygun mudur?
X2:

Yeni konular

Geri
Yukarı