R9 5950X için işlemci soğutucu tavsiyesi

Nztx H9 veya Asus Tuf Gt502 kasalarına uyarmı acaba ?

Nztx H9 için sitesine baktım düşüncesiz insanlar cpu yüksekliğini yazmamışlar sitesinden telefonla arayıp bilgi almanız gerekiyor.

Asus tuf gt502 cpu için 163mm bosluk var. bu yüzden noctua uyumsuz olucaktır yan kapak kapanmayacaktır.

bu kasa noctua için tam uyumlu ve güzel güzel soğutması var

burda sol tarafta cpu soğutucu yüksekliği bölümünden 165 üstü numaralardan tek tek bakabilirsiniz.

Nztx Z73 kesmezmi veya X53 bir de hocam kasalardan anlarsanız yeni konu açtım onaylanmasını bekliyorum ona da bakar mısınız?

iyi güzel söylüyorsunuzda sıvı soğutmaların belli bir ömrü var ve fiyatı 12.433 tl

ama noctua nh-15se tarzı kule soğutucu ömür boyu süresi var ve hiç bir zaman bozulmucak hiç bir zaman performansı düşmücek ve fiyatıda 1500 tl

buna uyumlu sağlam bir kasa alsa mükemmel hava akışıyla 4.9 5.0ghz yüksekliklere overlock yapılabilir rahatlıkla. ben şuan noctua nh-14 ile ryzen 5950x gibi canawar gibi yüksek ısınan bir işlemciyle 4.7 ghz de rahatlıkla overlock yapabiliyorum yüksek performans alıyorum haftada 2 kez pc kapatıyorum devamlı pc im acık ve render yapıyorum.

sonucta yinede alıcı arkadaş kendine göre düşünüp alacak. maksat sağa sola para harcamamak zaten ekonomi durum belli herşey tavan fiyat

Son düzenleme:

Geri
Yukarı