R9 5950X - RX 6900 XT 2K'da Darboğaz yapar mı?

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, halihazırda sistemimi 4K monitör ile kullanıyorum. Hikaye oyunlarında hiç sıkıntı yaşatmıyor fakat rekabetçi oyunlarda FPS yüzünden bazen zorluk yaşayabiliyorum. R9 5950X - RX 6900 XT ile beraber 2K monitör kullanırsam darboğaz ya da herhangi bir sıkıntı olur mu? Monitörü bazen oyunlarda 2K'da çalıştırıyorum, çokda bir fark göremiyorum, rahatsız etmiyor yani beni.

Altta ki 2K modeli beğendim sorun olmaz derseniz almayı düşünüyorum. Saygılar.
ASUS ROG STRIX XG279Q

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmaz. O işlemci 1080p bile besler.

AMD GPU için G-SYNC değil FreeSync monitör alınız.
Teşekkür ediyorum hocam peki beğendiğim model hakkında bir görüşünüz var mı ? Freesync destekliyorda aynı anda elmb sync açılıyor mu bilmiyorum. Sanırım nvidia kartlarıyla oluyor sadece. Zamanında Recep Bey sağolsun incelemiş fakat hem freesync hem elmb sync aynı anda çalışır mı emin olamadım. @Recep Baltaş
Amd ekran kartı ile sorun olmaz umarım.
Saygılar, sevgiler.

Teşekkür ediyorum hocam peki beğendiğim model hakkında bir görüşünüz var mı? FreeSync destekliyorda aynı anda ELMB Sync açılıyor mu bilmiyorum. Sanırım NVIDIA kartlarıyla oluyor sadece. Zamanında Recep bey sağ olsun incelemiş fakat hem FreeSync hem ELMB Sync aynı anda çalışır mı emin olamadım. @Recep Baltaş
AMD ekran kartı ile sorun olmaz umarım.
Saygılar, sevgiler.

Açılıp açılmadığı hakkında bir fikrim yok. Monitör üst düzey. Epey kaliteli görünüyor. Ben de ASUS VG27aq modelini kullanıyorum cok memnunum. 2K IPS ve G-SYNC.

Merhaba arkadaşlar, halihazırda sistemimi 4K monitör ile kullanıyorum. Hikaye oyunlarında hiç sıkıntı yaşatmıyor fakat rekabetçi oyunlarda FPS yüzünden bazen zorluk yaşayabiliyorum. R9 5950X - RX 6900 XT ile beraber 2K monitör kullanırsam darboğaz ya da herhangi bir sıkıntı olur mu? Monitörü bazen oyunlarda 2K'da çalıştırıyorum, çokda bir fark göremiyorum, rahatsız etmiyor yani beni.

Altta ki 2K modeli beğendim sorun olmaz derseniz almayı düşünüyorum. Saygılar.
ASUS ROG STRIX XG279Q

5800x ile 6900xt kullanıyorum. Darboğaz yapmıyor 2K oyunlarda.

Açılıp açılmadığı hakkında bir fikrim yok. Monitör üst düzey. Epey kaliteli görünüyor. Ben de ASUS VG27aq modelini kullanıyorum cok memnunum. 2K IPS ve G-SYNC.
5800x ile 6900xt kullanıyorum. Darboğaz yapmıyor 2K oyunlarda.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Birde şu elmb sync ve freesync aynı anda çalışıp çalışmadığını öğrensem içim rahatlayacak :)

Geri
Yukarı