Yüzdeki istenmeyen şeyler için ürün önerisi

AnotherJourney

Kilopat
Yüzümde kahverengi noktalar, (ben tarzı ama daha küçük) sivilceler, lekeler çoğu şey var bunlardan kurtulmak istiyorum. Bunun için basit bir bakım ürünü var mı önerdiğiniz? Yoksa bir cildiye doktoruna mı görünmeliyim?

Yüzümde kahverengi noktalar, (ben tarzı ama daha küçük) sivilceler, lekeler çoğu şey var bunlardan kurtulmak istiyorum. Bunun için basit bir bakım ürünü var mı önerdiğiniz? Yoksa bir cildiye doktoruna mı görünmeliyim?
Hocam bir arkadaşım sadece limon suyu kullanarak geçirmişti. Şaka değil bildiğin limon suyunu yüzüne sürerek geçirmişti.

Hocam herhangi bir kullanma talimatı var mı?
Limon suyuyla yüzümü yıkayacağım doğru mu?
İyi bir cildiye doktoruna gitmelisin. Bir de parayı dert etmezsen(doğal ürünler için) tahmin edebileceğinden iyi sonuçlar alırsın. Annem düğün fotoğraflarındaki halinden daha genç duruyor 20 yıldan fazla olmasına rağmen:D Karşımda doğrudan bir örnek olunca ev şeyleri pek mantıklı gelmiyor.

Hocam herhangi bir kullanma talimatı var mı?
Limon suyuyla yüzümü yıkayacağım doğru mu?
Evet hocam limonu kesin, her sabah uyandığınızda soğuk suyla yüzünüzü yıkayın(hafif kurulayın) limon suyunu bir kaba boşaltın ve yüzünüze sürün. Ama ben kesin bir sonuç garantisi vermiyorum çünkü ciltten cilde fark ediyor böyle durumlar. Yine de denemeye değer. 2 hafta kadar her sabah yapın bir sonuç alamazsanız en iyisi cildiyeye gözükmek olur.

Düzenli cilt temizliğiyle o şeylerin çoğu azalacaktır. Cildinize uygun bir cilt temizleme jeli bulmanız lazım. Doktor randevuları bu aralar sıkıntılı. Dermokozmetik ürünleri satan bir eczaneye gidin, oradakiler yönlendirir. Ucuz değildir yalnız söyleyeyim. La Roche Posay, Bioderma, Avene gibi kaliteli markalar ocak söndürür.

Ne yaptınız hocam? Ben de kahverengi noktalardan vs. kurtulmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı