R9 7800x3D 4080 sistem nasıldır?

Hocam fg mevzusu ne tam olarak? Sürekli duyuyorum da anlamıyorum. Galax konusunu da araştırdım bu arada senin önerin üzerine ve sıcaklık olarak beni üzecek bir soğutmaya sahip olduğunu gördüm o yüzden vazgeçtim maalesef

Kare oluşturma teknolojisi. Yani kartın içerisindeki yapay zeka çekirdekleri kare üretiyorlar. Daha doğrusu yoktan kare varetmek

PNY XLR8'e de bakabilirsiniz. Ayrıca galax nasıl üzüyor anlamadım tam.
Hocam şöyle söyleyim , dünya standartlarına göre sanırım bir ekran kartı için yük altında 75 derecelere kadar normal kabul ediliyor fakat ben şahsen 65 derece üstüne çıkan modellere karşı mesafeliyim. Yani ne kadar normal bile olsa bana göre yüksek geliyor o değerler. Ve tek sebep bu değil. Kartın malzeme kalitesi de önemli. Geçen sene gigabyte 3080 ti aldım 5 ay sonra mosfet yandı. Cidden artık uğraşmak istemiyorum parası neyse verip kalitelisini alma taraftarıyım.

Hocam şöyle söyleyim , dünya standartlarına göre sanırım bir ekran kartı için yük altında 75 derecelere kadar normal kabul ediliyor fakat ben şahsen 65 derece üstüne çıkan modellere karşı mesafeliyim. Yani ne kadar normal bile olsa bana göre yüksek geliyor o değerler. Ve tek sebep bu değil. Kartın malzeme kalitesi de önemli. Geçen sene gigabyte 3080 ti aldım 5 ay sonra mosfet yandı. Cidden artık uğraşmak istemiyorum parası neyse verip kalitelisini alma taraftarıyım.
XLR8 Suprim X ve ROG STRIX'e benzer kalitede soğutma sunuyor. Parça kalitesi de aynı şekilde. Fiyatı ise ülkemizde çok bilinmediği için diğer markalara nazaran çok ucuz.

Geri
Yukarı