R9 R390X Marka Seçimi

Dostum r9 390x kullanıyorum. 2k da her oyunu açıyor. 4k da ultra ayarlarda oyun seçiyor efsane. Memnun musun dersen başka bir konuda sapphire ile aramda geçen olayların hikayesini anlatıp sonra çözmüştüm ama sanada anlatayım. 3 defa değişimden kart aldım. 3.de düzgün geldi. Hepsini değişime yolladım, montajda büyük bit hata olmuş, özür dileriz dediler. Burada hep sapphire i kötüledim ama sonra akıllandım. Kart 68 dereceyi geçmiyor. Dediğim gibi 4k full ayarda oyun seçiyor kart. (Sapphire R9 390X Tri-X OC)

Hatta @Egehan Orçun da bilir

Sorun yaşadığın için üzüldüm. Değişim olan kartın 390x miydi? Sapphire için bu tarz şeyler duymuştum ama eğer değişim yapıyorsa sorun olmaz ama ugrastiriyor sa düşündürücü :/

Backplate nitro alacağım da şu 1900 lük ne ayak onu anlamadım.

Sorun yaşadığın için üzüldüm. Değişim olan kartın 390x miydi? Sapphire için bu tarz şeyler duymuştum ama eğer değişim yapıyorsa sorun olmaz ama ugrastiriyor sa düşündürücü :/
Dostum model belirttim ama olsun, r9 390x tri x oc modeli. Uğraştırmadı. Hepsinde adam gibi özür dilediler yenisini verdiler 1 hafta içinde.

O zaman sorun yok. Bu tür hatalar bitek AMD ye ya da sapphire özel değil. Senelerce nvidia kullanmış biriyim. Bit düşürerek çözünürlük yukseltmeme engel olmasıyla zaten benim dusmanligimi kazandı. Gtx 980de bile 8gb vrami çok görüyorlar. Yazık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…