Windows 7 rtwlanu.sys mavi ekran hatası

Minidump dosyasını paylaşın lütfen.

Bir sürü mavi ekran hatası veriyordu. Win 7 Ultimate'den Win 7 Pro'ya yükselttim ya da kurdum, LoL'e girdim 10 dk sonra atikmpag.sys hatası aldım. Artık çözümü falan neyse de asıl sorun donanımsal mı yazılımsal mı onu merak ediyorum. Mavi ekran verdiğinde kasanın üstüne dokundum, 7 dk beklemiş çay gibiydi. Soğuk değil, aşırı sıcak değil ama genel olarak sıcaktı.

AMD Radeon HD R 220 kullanıyorum, işlemci Intel(r) Xeon(r) GPU 2.83 GHz. Lütfen sorunu çözersiniz çok mutlu olurum.

Not: Normal gezinirken bir şey yok, oyuna girince vardı önceden bilhassa LoL'e girince son zamanlarda Knight Online gibi sistem gereksinimi düşük oyunda dxgmms1.sys verdi, ondan sonra Win 7 Pro yükledim atikmpag.sys verdi.

(Burada benim ilk görevim olacak)

Hocam minidump dosyalarını paylaşın.

(Burada benim ilk görevim olacak)

Hocam minidump dosyalarını paylaşın.

Hocam mindumpa girdim sadece bu var.

1617115533511.png

Bir sürü mavi ekran hatası veriyordu. Win 7 Ultimate'den Win 7 Pro'ya yükselttim ya da kurdum, LoL'e girdim 10 dk sonra atikmpag.sys hatası aldım. Artık çözümü falan neyse de asıl sorun donanımsal mı yazılımsal mı onu merak ediyorum. Mavi ekran verdiğinde kasanın üstüne dokundum, 7 dk beklemiş çay gibiydi. Soğuk değil, aşırı sıcak değil ama genel olarak sıcaktı.

AMD Radeon HD R220 kullanıyorum, işlemci Intel Xeon GPU 2.83 GHz. Lütfen sorunu çözersiniz çok mutlu olurum.

Not: Normal gezinirken bir şey yok, oyuna girince vardı önceden bilhassa LoL'e girince son zamanlarda Knight Online gibi sistem gereksinimi düşük oyunda dxgmms1.sys verdi, ondan sonra Win 7 Pro yükledim atikmpag.sys verdi.

Mindump dosyası.

Ver bana dosyanı söyleyeyim dermanını misali oldu söyleme şeklim.

Hataya sebep olan şey ekran kartı sürücüsü. DDU ile kaldır ve daha güncel bir sürücü varsa onu kur.

Realtek ağ kartı sürücünü güncelle.

Çok sağ olasın abi inşallah deneyip göreceğim.

Ver bana dosyanı söyleyeyim dermanını misali oldu söyleme şeklim.

Hataya sebep olan şey ekran kartı sürücüsü. DDU ile kaldır ve daha güncel bir sürücü varsa onu kur.

Realtek ağ kartı sürücünü güncelle.

Ben TP-Link kullanıyorum onu güncel hale getirdim sonra ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp benim AMD Radeon HD r 5 220 indirdim kurdum inşallah hata vermez.

Geri
Yukarı