Radeon 530 Sistem Oyunlarda Harici Ekran Kartını Kullanmıyor

CheatRicky

Decapat
Ben bir hafta önce HP marka bilgisayar aldım. Özellikleri: 16 GB RAM, A12-9720 2.7 GHz işlemci, AMD Radeon 530 3GB.

Bilgisayarın sürücüleri, her şeyi yüklü. PUBG Mobile'da 15-25 FPS arası gidiyor. Ayarlardan her ne yaptıysam olmadı. Yüksek performansa alıyorum olmuyor. Lütfen yardım edin, bilgisayarım AMD Radeon 530'u kullanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekran kartında çok sıkıntı var. Bende aynı sorunu yaşıyorum geçişli grafikler tüm driverlar dahil herşeyi denedim ama. Görev yöneticisinde harici ve dahili ekran kartları 512 MB olarak gözüküyor nedendir bu anlamıyorum..

Ben bir hafta önce HP marka bilgisayar aldım. Özellikleri: 16 GB RAM, A12-9720 2.7 GHz işlemci, AMD Radeon 530 3GB.

Bilgisayarın sürücüleri, her şeyi yüklü. PUBG Mobile'da 15-25 FPS arası gidiyor. Ayarlardan her ne yaptıysam olmadı. Yüksek performansa alıyorum olmuyor. Lütfen yardım edin, bilgisayarım AMD Radeon 530'u kullanmıyor.
Dostum HP'nin sitesinden model numarınızı bulun ve BIOS güncellemesini yapın. Sonra manuel olarak AMD sitesinden APU işlemci bölümünden işlemcinizi bulun ve 19.5.1 sürümüne güncelleyin. Bu işlemlerin ardından performansınız %80 civarı artacaktır iyi akşamlar.

Yoo 2048 mb gpu-z değeri fakat görev yöneticisi 512 gösteriyor
Sonradan gidip 530 u geri kurdum. R7 340 olduğu zaman ismi oyuna girince gpuz den bakınca hiç hareket olmuyordu harici kartta
Tamam recep hocam onuda deneyeyim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı