Radeon 535 Oyun Performansı

qu4rex

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar öncelikle kafama takılan bir şey var, şöyle başlayayım. Laptopumun özellikleri AMD Ryzen 3 2200,4 GB RAM dahili Vega 3 graphicis ve harici Radeon 535 ekran kartı.
Oyunlarda aldığım FPS değerleri şunlar:
Zula genelde 45 - 50 arası, PUBG Mobile bakmadım ama kasıyor, Minecraft kasmıyor, LOL'de kasmıyor ama anlamadığım şey bu
FPS normal mi yani Zula'da 60 FPS'yi gecemiyorum. Acaba ekran kartından mi kaynaklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle kafama takılan bir şey var, şöyle başlayayım. Laptopumun özellikleri AMD Ryzen 3 2200,4 GB RAM dahili Vega 3 graphicis ve harici Radeon 535 ekran kartı.
Oyunlarda aldığım FPS değerleri şunlar:
Zula genelde 45 - 50 arası, PUBG Mobile bakmadım ama kasıyor, Minecraft kasmıyor, LOL'de kasmıyor ama anlamadığım şey bu
FPS normal mi yani Zula'da 60 FPS'yi gecemiyorum. Acaba ekran kartından mi kaynaklı?
neden 60FPS'i geçmek istiyorsun ki ? kanımca laptop'un 60Hz'dir o yüzden geçmiyor olabilir eğer 60Hz değilse oyun'da Vsync ayarı açıktır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı