Radeon 540X sürücü zaman aşımı meydana geldi hatası

john wicks

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım AMD Radeon 540X her oyuna girdiğimde böyle oluyor DDU ile kaldırmayı denedim yine böyle oluyor hatta sıfırladım sorun nedir? Bu arada bütün moderatörlere kolay gelsin.

1632667140068.png

Hangi driver sürümü kullanıyorsunuz? Bir de Windows 11 kullanıyorsunuz sanırım, Driver'ın Windows 11 desteği de olmayabilir. (emin değilim) bir de şöyle bir konu buldum bunu da inceleyebilirsiniz, yardımı olacaktır.
Son olarak Windows 10'a dönebilir ve driver sürümü 21.6.1 kullanabilirsiniz eğer üstü kullanıyorsanız, son driver sürümünden daha kararlı.

Hangi driver sürümü kullanıyorsunuz? Bir de Windows 11 kullanıyorsunuz sanırım, Driver'ın Windows 11 desteği de olmayabilir. (emin değilim) bir de şöyle bir konu buldum bunu da inceleyebilirsiniz, yardımı olacaktır.
Son olarak Windows 10'a dönebilir ve driver sürümü 21.6.1 kullanabilirsiniz eğer üstü kullanıyorsanız, son driver sürümünden daha kararlı.

Windows 10 driverı AMD'nin kendi sitesinden bunu yükledim.

1632668659693.png

Windows 10 driverı AMD'nin kendi sitesinden bunu yükledim.

Eki Görüntüle 1174410

bilinen sorunlar​

• Open broadcaster software™, bir kullanıcı bir kayıt oturumunu bitirip uygulamayı kapattıktan sonra arka planda çalışmaya devam edebilir.
  • Radeon™ RX 500 series Graphics gibi bazı AMD Graphics ürünlerinde aynı anda oyun oynarken ve video akışı sırasında sürücü zaman aşımları yaşanabilir.
  • AMD radeon™ yazılımı, playerunknown's battlegrounds™ gibi bazı directx® 11 oyunlarını genişletilmiş modda bağlı birden fazla ekranla oynarken çökebilir veya yanıt vermeyebilir.
  • Horizon Zero dawn™'ı uzun süre oynamak, radeon™ RX 6700 XT gibi bazı AMD Graphics ürünlerinde sürücü zaman aşımına veya oyunun çökmesine neden olabilir?
  • Gelişmiş senkronizasyon, bazı oyunlarda ve sistem yapılandırmalarında etkinleştirildiğinde siyah ekranın oluşmasına neden olabilir? Gelişmiş senkronizasyon etkinken sorun yaşayan tüm kullanıcılar, geçici bir çözüm olarak bunu devre dışı bırakmalıdır.
  • Radeon performans ölçümleri ve günlük kaydı özellikleri, aralıklı olarak aşırı yüksek ve yanlış bellek saat değerleri bildirebilir.

Bilinen Sorunlar​

• Radeon™ RX 500 series Graphics gibi bazı AMD Graphics ürünlerinde aynı anda oyun oynarken ve.

Muhtemelen bundan kaynaklanıyor, driver sürümü düşürmenizi tavsiye ediyorum.

Bilinen Sorunlar​

• Open Broadcaster Software™, bir kullanıcı bir kayıt oturumunu bitirip uygulamayı kapattıktan sonra arka planda çalışmaya devam edebilir.
  • Radeon™ RX 500 Series Graphics gibi bazı AMD Graphics ürünlerinde aynı anda oyun oynarken ve video akışı sırasında sürücü zaman aşımları yaşanabilir.
  • AMD Radeon™ Yazılımı, PlayerUnknown's Battlegrounds™ gibi bazı DirectX® 11 oyunlarını genişletilmiş modda bağlı birden fazla ekranla oynarken çökebilir veya yanıt vermeyebilir.
  • Horizon Zero Dawn™'ı uzun süre oynamak, Radeon™ RX 6700 XT gibi bazı AMD Graphics ürünlerinde sürücü zaman aşımına veya oyunun çökmesine neden olabilir.
  • Gelişmiş Senkronizasyon, bazı oyunlarda ve sistem yapılandırmalarında etkinleştirildiğinde siyah ekranın oluşmasına neden olabilir. Gelişmiş Senkronizasyon etkinken sorun yaşayan tüm kullanıcılar, geçici bir çözüm olarak bunu devre dışı bırakmalıdır.
  • Radeon performans ölçümleri ve günlük kaydı özellikleri, aralıklı olarak aşırı yüksek ve yanlış bellek saat değerleri bildirebilir.

Muhtemelen bundan kaynaklanıyor, driver sürümü düşürmenizi tavsiye ediyorum.
1632668946178.png
bu biraz eski nasıl

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı