Radeon 6480G sistem GTA5 kaldırır mı?

Hocam kart düşündüğümdende kötüymüş boşuna uğraşmayın zevk almazsınız.

Usta GTA 5 minimum ayarlarda 1 GB ekran kartı istiyor benimki de 1 GB, çok mu düşük, oynatamaz mı?

Maalesef oynanmaz. Nereden biliyorum, yıllar önce A8 5600k sistemin vardı 8 GB Dual RAM ile 720p çözünürlükte GTA 5 oynamaya çalıştım ancak 30 FPS'yi bile zor görüyordu, çok fazla takılmalar olduğu için hiç keyif vermedi ve sildim.

Hmm peki sistemimim kaldırdığını birkaç oyun önerir misiniz?

Usta GTA 5 minimum ayarlarda 1 GB ekran kartı istiyor benimki de 1 GB, çok mu düşük, oynatamaz mı?

Hmm peki sistemimim kaldırdığını birkaç oyun önerir misiniz?
Ne tür oyunlar seviyorsun? Eski oyunların çoğunu rahat oynatır.

Fark etmez hocam, CS:GO, Simulator oyunları vs.

Call of Duty serisinin bazı oyunları, Brothers in Arms serisi, Wolfenstein serisinin ilk birkaç oyunu, The Elder Scrolls serisi oynanabilir Skyrim: SE hariç.

Call of Duty serisinin bazı oyunları, brothers in arms serisi, Wolfenstein serisinin ilk birkaç oyunu, the Elder Scrolls serisi oynanabilir Skyrim: SE hariç.

Peki hocam Farming Simulator 19 diye bir oyun var, Steam da biraz pahalı durumum yok, crack indiriyorum, indirtikten sonra 1 kez oyuna giriyorum, çıkışta takılı kalıyor sonra PC mavi ekran hataları vermeye başlıyor, bu sebebten kaç kere formatladım, oyunu çok seviyorum ama crack olduğundan mı oluyor acaba.

Ne demek iyi günler dilerim.

Hocam sanada sormak istiyorum Farming Simulator 19 diye bir oyun var, Steam da biraz pahalı durumum yok, crack indiriyorum, indirtikten sonra 1 kez oyuna giriyorum, çıkışta takılı kalıyor sonra PC mavi ekran hataları vermeye başlıyor, bu sebebten kaç kere formatladım, oyunu çok seviyorum ama crack olduğundan mı oluyor acaba.

Peki hocam Farming Simulator 19 diye bir oyun var, Steam da biraz pahalı durumum yok, crack indiriyorum, indirtikten sonra 1 kez oyuna giriyorum, çıkışta takılı kalıyor sonra PC mavi ekran hataları vermeye başlıyor, bu sebebten kaç kere formatladım, oyunu çok seviyorum ama crack olduğundan mı oluyor acaba.

Hocam sanada sormak istiyorum Farming Simulator 19 diye bir oyun var, Steam da biraz pahalı durumum yok, crack indiriyorum, indirtikten sonra 1 kez oyuna giriyorum, çıkışta takılı kalıyor sonra PC mavi ekran hataları vermeye başlıyor, bu sebebten kaç kere formatladım, oyunu çok seviyorum ama crack olduğundan mı oluyor acaba.

Mavi ekran farklı sebeplerden olabilir, RAM'leri Windows'un kendi aracıyla test edin, HD Tune ile diskte yavaş modda hata taraması yapın.

İşlemci ve ekran kartına çok yükleniyor oyun ve büyük ihtimal ram yetersiz geliyor Biraz Daha Yaparsanız Ekran Kartı Bozulur

Yeni konular

Geri
Yukarı