Radeon 6700 XT sistemde ekran kartı fanı sürekli çalışıyor

Video çektim fakat yüklenmediğinden ekran alıntısı atıyorum. Dediğinizi yaptığımda hala 1 ve 2. fan dönüyör 3. fan ise duruyor.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    102,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 3.png
    3.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 10
  • 4.png
    4.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 9
Video çektim fakat yüklenmediğinden ekran alıntısı atıyorum. Dediğinizi yaptığımda hala 1 ve 2. fan dönüyör 3. fan ise duruyor.
Kendi TriXX yazılımından fanları kontrol ettiniz mi peki? Bir tek Nitro+ modellerinde kullanılıyor bu program.

Kontrol etmedim. Akşam kontrol edip buradan durumu bildireceğim.

Şuan tekrar fanlar sustu. Programı kurdum. Buradan fan kontrolü yapamıyoruz sanırım fakat fan hızları, GPU sıcaklığı gibi verileri izleyebiliyoruz. Eğer tekrar fanı açarsa bu program üzerinden sizlere verileri paylaşacağım. Yazan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kontrol etmedim. Akşam kontrol edip buradan durumu bildireceğim.

Şuan tekrar fanlar sustu. Programı kurdum. Buradan fan kontrolü yapamıyoruz sanırım fakat fan hızları, GPU sıcaklığı gibi verileri izleyebiliyoruz. Eğer tekrar fanı açarsa bu program üzerinden sizlere verileri paylaşacağım. Yazan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.
Burası sadece kontrol yeri olması lazım. Benim Pulse modelinde bir şey gözükmüyor ama buradan fan sağlığına falan bakılıyordu galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı