Driver Booster sürücülerini kaldırmak mümkün mü?

The.Kıvırcık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ck Enerji / Kesinti ve İş Gücü Operatörü
Bilgiyisarımı yeni aldım Driver Booster ile bütün sürücleri yükledim bilgisayardayken 3 tane farklı bir sekme açtıgım anda drop yemeye başlıyorum. Aldıgım firma güncellemeleri yaptınız mı diye sordugunda Driver Booster ile yaptığımı söyledim ve format atmamı söylediler fakat cok oyun ındırdım ve ugrasmak istemiyorum. Sürücüleri kaldıma sansım var mı? Varsa nasıl? Ayrıyeten bu donma muhabbeti sürücülerle alakalı mıdır? Valorant oynuyorum aşagıda Google Spotify Minecraft falan acık olunca drop yemeye başlıyorum. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, adamlar haklı. Ne kadar yanlış kurdu, bilemeyiz. Normalde hemen format at demem fakat bu kez atın diyorum. Daha sonra ise kendi sitelerinden yükleyin.

Hocamın dediği gibi format atarak tam sonuca ulaşabilirsin. Bu tür programlar bazen yanlış driver bazen eski driver yükleyebiliyor. Driver çakışması yaşar isen cihazı bozma riskin bile var.

Tam format en iyisi. Ama C ve D diski yaptıysan oyunları, ve Launcher'lerini D'ye atabilirsin aslında.

Hiç denemedim, ama denemekten zarar gelmez gibi geliyor. Gerçi oyunların çalışmasını sağlayan çoğu program silinecek ama Steam kurar onları.

Geri
Yukarı