Çözüldü Radeon HD 3450 Windows 10 sürücüleri nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Windows 10'a geçmek istiyorum ama ekran kartımın sürücü desteği en fazla Windows 8'e kadar var Windows 10 sürücülerini nereden bulabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem özelliklerim:

İşlemci: E5300.

Ekran kartı: AMD Radeon HD 3450.

RAM 3 GB.

250 GB HDD(136 GB boş alan)

Çözüm
Linkteki konuya bakabilirsiniz. Bir şekilde kurulabiliyor.
AMD ekran kartının Windows 10 için tasarlanmadığını, resmi olarak Windows 10 desteklemediğini belirtmiş, bulamayabilirsiniz maalesef.

AMD ekran kartının Windows 10 için tasarlanmadığını, resmi olarak Windows 10 desteklemediğini belirtmiş, bulamayabilirsiniz maalesef.

8.1'e geçmem mantıklı olur mu peki sizce? Performans kaybı FPS düşüşü vb.

8.1 için sürücü desteği bulunuyor sanırım.
Ekran Alıntısı.PNG

8.1 için sürücü desteği bulunuyor sanırım.Eki Görüntüle 1162337
Performans düşüşü gibi bir sorun olacağını sanmıyorum. Sistemin daha stabil çalışması açısından belki 8.1 daha iyi bir seçenek de olabilir denemek lazım. Fakat @Tekin Alakuş un da dediği gibi Windows 10 da 8.1 sürücüsü kurmayı denerseniz kurma ihtimali var.

Linkteki konuya bakabilirsiniz. Bir şekilde kurulabiliyor.

Çözüm
Performans düşüşü gibi bir sorun olacağını sanmıyorum. Sistemin daha stabil çalışması açısından belki 8.1 daha iyi bir seçenek de olabilir denemek lazım. Fakat @Tekin Alakuş un da dediği gibi Windows 10 da 8.1 sürücüsü kurmayı denerseniz kurma ihtimali var.

Hocam benim ekran kartım ve işlemcim X64 ve şu anda sistemde X86 kurulu peki Windows 10'a geçtiğimde X64 mü yoksa X32 mi kurmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı