Radeon HD 4350 Ekran kartı sürücüsü Windows 10 ile uyumlu değil

capo46

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, benim bilgisayarım biraz eski aslına bakarsak bayağı eski. Bilgisayarım da AMD Radeon HD 4350 ekran kartı bulunuyor ve Windows 10 uyumlu driver yok AMD sitesinde. Driver üzerinden bir iki ayar yapmam gerek fakat desteklemediği için yapamıyorum bu konuda geri Windows 7'e mi format atmalıyım yoksa farklı bir çözüm var mı?

Windows 10 sürücüleri kendisi kuruyor diye biliyorum.

Öncelikle merhabalar, benim bilgisayarım biraz eski aslına bakarsak bayağı eski. Bilgisayarım da AMD Radeon HD 4350 ekran kartı bulunuyor ve Windows 10 uyumlu driver yok AMD sitesinde. Driver üzerinden bir iki ayar yapmam gerek fakat desteklemediği için yapamıyorum bu konuda geri Windows 7'e mi format atmalıyım yoksa farklı bir çözüm var mı?
Hocam şunu bir dener misin? https://www2.ati.com/drivers/legacy/13-1-legacy_vista_win7_win8_64_dd_ccc.exe

7'den ziyade 8.1 kurman daha mantıklı olur hocam.

Güncel sürücüsü yok hocam. Çaresi de burada.

Sürücünün driver elinde mevcut mu?

Sitede Windows 7 ve Windows 8 için mevcut.
Güncel sürücüsü yok hocam. Çaresi de burada.
Bir deneyeceğim bunu olmadı format 😁

Son düzenleme:
Eski bilgisayara Windows 10 kurarak yanlış yapmışsın. Keşke Windows 7'de kalsaydın.

Geri
Yukarı