Radeon HD 6350 144 Hz verir mi?

42melo42

Yoctopat
Daha fazla  
Selam, Radeon HD 6350 ekran kartı var 144 Hz monitör aldım da bu ekran kartına 1 tane HDMI kablosu taktım başka bir şey takacak yerde yok zaten. Acaba ayarlar kısmında en fazla 75 Hz var bir de Display Port kablosu var ama takacak yer yok. Bu ekran kartı desteklemiyor mu demek oluyor? Veya takılı olan HDMI ile bir şekilde 75 Hz'den daha fazla yükselir mi? Anlamıyorum pek kusura bakmayın :d

Muhtemelen HDMI ile alamazsınız. Bazı kartlarda destek olmuyor. İleride DP olan bir ekran kartıyla kullanabilirsiniz.

HDMI ile 144hz alabilirsiniz. Ama bildiğim kadarıyla HDMI kabloların da versiyonları var. Bu versiyonlara göre aldığınız değerler değişkenlik gösteriyor diye biliyorum
HDMI ile 144hz alabilirsiniz. Ama bildiğim kadarıyla HDMI kabloların da versiyonları var. Bu versiyonlara göre aldığınız değerler değişkenlik gösteriyor diye biliyorum.
peki ne yapmam gerekli monitor yeni model eğer 144 hz alabliyor olsam 75 hz yazan yerin altında 144 olurmuydu yoksa ektradan bişeymi yapmam gerekirdi 144 ün çıkması için sağolun

peki ne yapmam gerekli monitor yeni model eğer 144 hz alabliyor olsam 75 hz yazan yerin altında 144 olurmuydu yoksa ektradan bişeymi yapmam gerekirdi 144 ün çıkması için sağolun
Eğer ekran kartı sürücünüz doğru kurulmuş işe orada monitörün maksimum desteklediği oranı görmeniz gerekiyordu evet. Yeni model bir HDMI kablo almak en ucuz yol gibi duruyor.

Geri
Yukarı