Radeon HD 7670M için Windows 10 sürümü önerisi

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
AMD Radeon HD 7670M
İşlemci
Intel Core i5 3210M
Evet arkadaşlar dediğim gibi, bu sistem için Windows 10 sürümü önerir misiniz? Windows 8.1 kullanıyorum ve birçok oyun desteği ve güncellemeler kesildi, aynı performans verecek bir sistem olursa çok iyi olur.

Evet arkadaşlar dediğim gibi, bu sistem için Windows 10 sürümü önerir misiniz? Windows 8.1 kullanıyorum ve birçok oyun desteği ve güncellemeler kesildi, aynı performans verecek bir sistem olursa çok iyi olur.

ReviOS10 bakabilirsin. Kendi sistemimde kullanıyorum oldukça memnunum.

Evet arkadaşlar başlıkta dediğim gibi bu sistem için en iyi performanslı uyumlu Windows önerir misiniz? Özelleştirilmiş Windows olabilir superlite vs)

Ben 8.1 Pro kullanıyordum Valorant desteği kalktı diye 10 LTSC'ye geçtim FPS'im gayet iyiydi bu sürümde fotoğraf gibi uygulamalar yok ama çok iyi.

Evet bende kullanıyorum şu an Valorant desteği bittiği için bende geçmek istedim herhangi FPS düşüşü veya sorun yaşadın mı?

Windows Single langauge Windows 10 Pro denedim FPS acayip şekilde düştü bu dediğim sürümde asla olmadı yükle dene bence.

Evet bende de öyle oldu, deneyeceğim sağ ol.

Windows single langauge win 10 pro denedim fps acayip şekilde düştü bu dediğim sürümde asla olmadı yükle dene bence
Birşey daha soracağım zamanınızı alıyorum kusura bakmayın,Revios 10 modlanmış sürümünü biliyormusunuz sizce hangisi iyidir?

Yeni konular

Geri
Yukarı