Radeon M330 sistem CS:GO'da 10 FPS veriyor

Kanka Denetim Masası aç sistem ve güvenlik gir güç seçenekleri tıkla yüksek performans seç çık. Sorunun çözülecektir.

Sekme bu şekilde; yüksek performansı bulamadım.

1626723229556.png

Ekran kartı da bu şekilde:

1626723324239.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sekme bu şekilde; yüksek performansı bulamadım.
Eki Görüntüle 1112938

Öbür şansımızı deniyelim. Şimdi aramak için buraya yazın var ya oraya gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle yazıyorsun. Girdikten sonra performans yazacak, onun altında ayarlar var. En iyi performans için ayarla de yeniden başlat. Sonra FPS'inde artış görüceksin bunu da bir dene. Not: Kalite kötü olabilir.

2-3 yıl önceki CS:GO ile şu anki CS:GO farklı çünkü sürekli güncelleme alıyor. Dahili ekran kartı harici olandan daha iyi bu siteden bakabilirsin. Dahili ekran kartını kullansan daha iyi diyeceğim fakat dahili olduğundan RAM'den kullanıyor yani paylaşımlı ekran kartı APU dediğimiz sınıfa giriyor. 2 GB Windows kullansa 2 GB ekran kartı kullansa geriye bir şey kalmıyor yani 8 GB RAM şart. E haliyle o FPS'leri görmen normal. Harici ile oynuyorsan AMD Radeon Software olması lazım oradan ayarlar yaparak FPS'i yükseltebileceğini düşünüyorum. Ama dediğim gibi 8 GB RAM yaparsan dahili ekran kartıyla daha iyi performans alırsın. Oyunun sistem gereksinimine baktımda bayağı düşük aslında bence oyunda dahili olan ekran kartını kullanıyor yoksa bu kadar düşük FPS vermez.

Son düzenleme:
O zamanla bu zamanı bilemem fakat 10 FPS vermesi akıla mantığa sığmıyor. Grafik ayarlarından CSGO.EXE'yi yüksek performansda yani AMD ile denediğimde 10FPS, Intel ile denediğimde de 10FPS veriyor. Çözümü sizce RAM arttırmak mıdır? Laptopta 4 GB RAM arttırsam kaç para tutar? Ama hala aklım almıyor hani 25-30 verse tamam güncellendi oyun ama 10 vermesinin bir açıklaması olamaz.

Öbür şansımızı deniyelim. Şimdi aramak için buraya yazın var ya oraya gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle yazıyorsun. Girdikten sonra performans yazacak, onun altında ayarlar var. En iyi performans için ayarla de yeniden başlat. Sonra FPS'inde artış görüceksin bunu da bir dene. Not: Kalite kötü olabilir.

Şu an Laptop elimde değil elime geçtiği vakit deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı