Radeon R9 280X İçin VGA Dönüştürücü

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, topladığım bilgisayar kargodan geldi . Monitörüm biraz eski oldugu için kablo VGA kablosu var. Bu yüzden kasadan görüntü sağlıyamadım. Yeni bir kablo alıcam. Radeon R9 280X için hangi kabloyu önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler. Giriş yeri bu şekilde:

20141202_173642.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönüştürücüleri araştırdım fakat dönüştürürken sinyallerde sıkıntı olabiliyormuş dönüştürücü almayı düşünmüyorum. Vga to dvi kablo almayı düşünüyorum ne önerirsin?

Dark, codegen, flaxes gibi markalardan uzak durman yeterli. Bulabilirsen iyi bir marka al. Vga- dvi dönüştürücü kullandım ben hatta diğer bilgisayarımda halen kullanıyorum pek sorun yaşamadım. Ama kartın yeniyse genelde yanında dönüştürücü oluyor.

VGA kullandığımı kim söyledi ? eski kartımla VGA kullanıyordum R9 280X ile VGA kullanıyorum gibi birşey söylemedim adam akıllı okuduktan sonra yorum yap.

VGA kullandığını kendin söyledin. Başlığa ben mi yazdım ''Radeon R9 280X için VGA dönüştürücü'' diye? Çevirici ile aynı görüntü kalitesini alamazsın.

Tamam işte Türkçe'de bi cümlenin sadece tek anlamımı var herkez nasıl anlamak isterse öyle anlar. O zaman Eray nasıl anladı gereksiz konuşmaya gerek yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı