Radeon ReLive FPS Düşüş Sorunu

Perceival

Megapat
Dostlar, Radeon ReLive ile kayıt alırken FPS düşüş sorunları yaşıyorum. Örnek olarak, Assassin's Creed Unity oyununda 85-90 FPS alırken, bir anda 65-70 FPS değerlerine düşüyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Darkisback Evet. 20.1.1 sürümünü kullanıyorum. Bu sorun önceden yoktu. Zamanında GTA 5 de de kayıt almıştım ve FPS düşüş sorunları yaşamamıştım. Oyunda alakalı bir sorun olabileceğini düşündüm. Diğer oyunlarda böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

@Darkisback Bu kadar FPS kaybı, yazılım nedeniyle olabilir mi? Ciddi bir kayıp var çünkü. Bildiğim kadarıyla Relive, ekran kartına yük bindirmeden kayıt yapıyor ve bu sayede FPS kaybı olmuyor.

Sorun halen devam ediyor arkadaşlar. Gözlemlediğim kadarıyla Lol de FPS im sabit 13-15 oluyor. Kaydı kapatınca tekrar düzeliyor. Bazı videoların yarısı simsiyah olarak çıkıyor. sürümüm 20.1.4 en güncel sürüm. Bu sorunları yaşayan var mı? Bu sorunları nasıl çözebilirim?

Sorun halen devam ediyor arkadaşlar. Gözlemlediğim kadarıyla LOL'de FPS'im sabit 13-15 oluyor. Kaydı kapatınca tekrar düzeliyor. Bazı videoların yarısı simsiyah olarak çıkıyor. Sürümüm 20.1.4 en güncel sürüm. Bu sorunları yaşayan var mı? Bu sorunları nasıl çözebilirim?

Ben de önceden i5 3570K ve 2×4 GB 1333 MHz Dual RAM vardı video kaydında FPS düşüşü olmuyordu ama nedense Ryzen 1600 12nm 8 GB 3000 MHz tek slota geçtiğimden beri ReLive'de video çektiğimde FPS yarı yarıya düşüyor şu anki tahminim RAM'in tek slot olmasından sizde de tek slot RAM mi var?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı