Radeon ReLive tepki vermeme

ryder23

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, yaklaşık 5-6 aydır AMD'nin driverinden video çekmekteyim. Bir gün yeni güncelleme olduğunu gördüm ve driverimi güncelleyeyim dedim güncelledikten sonra hiçbir şekilde Radeon ReLive'den kayıt alamadım. Neredeyse her şeyi denedim fakat tepki vermiyor. Sadece mouse imlecimde bir şey yükleniyor sonra kayboluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar sorunu yaşayan çok kişi varmış bende yaşadım çözümü kısaca bahsetmek istiyorum umarım herkese faydalı olur Radeon re Live ses kartı sürücüleri ile uyumsuz çalışıyor ses kanalı eğer ki otomatik ise ses düzeninini mono olarak alıyor ve dosya kayıt da başlamadan mono kanalı bulamadığı için video yu bitiriyor

Radeon ReLive Arayüzü/ayarlar/Genel/Ses kanaları - otomatik seçeneğini stereo olarak değiştirin umuyorum ki işe yarar.

Merhabalar sorunu yaşayan çok kişi varmış bende yaşadım çözümü kısaca bahsetmek istiyorum umarım herkese faydalı olur Radeon re Live ses kartı sürücüleri ile uyumsuz çalışıyor ses kanalı eğer ki otomatik ise ses düzeninini mono olarak alıyor ve dosya kayıt da başlamadan mono kanalı bulamadığı için video yu bitiriyor

Radeon ReLive Arayüzü/ayarlar/Genel/Ses kanaları - otomatik seçeneğini stereo olarak değiştirin umuyorum ki işe yarar.
Bende zaten ses kanalı stereo ama yine aynı çalışmıyor.

re live tech.png

Bu ayarlamalarla problemi çözmüştüm defalarca kez temiz kurulum yapmıştım fakat nafile

belki işletim sisteminizde kayıp olabilir cmd/ sfc /scannow komutunu denemenizi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim çözümler için ama
oldukça tuaf ben bahsetiğim gibi bu şekilde çözdüm 2 3 defa otomatik ten stereo ya çektim ve düzeldi bir tanıdığım da ise amdlink app sini telefonuna indirip oradan kayıt açmaya çalıştı ve düzeldi ama problem kesin suretle ses kanaları ile alakalı birde otomatiğe alın öyle deneyin isterseniz.
Teşekkür ederim çözümler için ama bunlarıda denedim bir faydası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı