Radeon RX 5700 XT'yi 1080p Monitörde Kullanmak

ASUS eylül ayı içerisinde ROG ve TUF serisi kartları çıkaracağını duyurdu. Ben XT modellerin fiyat bandı olarak 3600-3900 lira arasında olmasını bekliyorum.
ROG alınmaz. En pahalı partner kartlardan olmasına rağmen şuan çıkan modellerden daha sıcak çalışıyor. Sapphire Pulse alınabilir.

ROG alınmaz. En pahalı partner kartlardan olmasına rağmen şuan çıkan modellerden daha sıcak çalışıyor. Sapphire Pulse alınabilir.
Sapphire hiç kullanmadım bu nedenle bir fikir sahibi değilim. Ancak dediğiniz gibi ROG serisinin son kartları eski ROG serilerine göre daha çok ısınıyor. 3 tane ROG serisi kullandım ki biri AMD idi ve AMD bile son kartım 2070 kadar ısınmıyordu.

Sapphire hiç kullanmadım bu nedenle bir fikir sahibi değilim. Ancak dediğiniz gibi ROG serisinin son kartları eski ROG serilerine göre daha çok ısınıyor. 3 tane ROG serisi kullandım ki biri AMD idi ve AMD bile son kartım 2070 kadar ısınmıyordu.
Sapphire konusunda sıkıntınız olmasın. En iyi AMD partneridir.

RX5700XT'nin özel soğutmalı modellerini bekleyin diye diye dilimde tüy bitti. Bekleyim hocam ne aceleniz var? O kartı 1080p'de kullanmak pek akıl işi değil bence. Hem RTX 2060'ın rakibi RX5700. RX5700 tokatlıyor zaten 2060'ı ama ısınıyor işte.
NOT: 3600X ile 1080p'de kullanılır ama 2K'da kullanmak daha mantıklı.
Rtx 2060 daha iyi bu arada ama neyse

3200₺ referans modeline vereceğine, beklemek istemiyorsan
sinerji.gen.tr de Sapphire Radeon RX5700 XT Pulse 3500₺, bakmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı