Radeon RX 6700 XT görüntü vermiyor

Soldaki net bir şekilde tam oturmamış sağdan.
Biraz daha sağlam bi şekilde yerine oturttum. DP kablosu ekran kartına takılı, anakarta değil.

Dosya Ekleri

• 68366DBF-F411-4EBF-A894-704ECC69EB4F.jpeg
    68366DBF-F411-4EBF-A894-704ECC69EB4F.jpeg
    265,3 KB · Görüntüleme: 41
Biraz daha sağlam bi şekilde yerine oturttum. DP kablosu ekran kartına takılı, anakarta değil.
DP kablosunda olabilir problem. HDMI ile denediniz mi? Şurada da bahsedildiği gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamen tahmine dayalı konuşuyorum. Mavi kısmı 4'lü şekilde bağlasanız da kırmızı kısmı 3'lü şekilde bağlasanız çözülür mü acaba?
Mavi(3) + sarı’yı 4’lü porta ve kırmızı 3 birleşik kabloyu da 3’lü porta mı demek istediniz?

DP kablosunda olabilir problem. HDMI ile denediniz mi? Şurada da bahsedildiği gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Monitöre DP simgesi yansıyor klasik olarak ama yine de denemeli miyim?

Dosya Ekleri

• FC5F7795-4FAA-404E-80AC-0235162360E4.jpeg
    FC5F7795-4FAA-404E-80AC-0235162360E4.jpeg
    100 KB · Görüntüleme: 36

Hocam yalnız burada sistemin açılmasında bir problem yok gözüküyor sadece BIOS için display ile görüntü alamıyorlar sanırım.

2060

Hocam yalnız burada sistemin açılmasında bir problem yok gözüküyor sadece BIOS için display ile görüntü alamıyorlar sanırım.
Örnek olarak attım, forumda var öyle DP kabloyla açılmayan sistemler. Bir denesin, başka çözüm varsa yine sunalım ama denemekten zarar çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı