Radeon Software 21.4.1 Çıktı! İşte Yeni Özellikler

Nasıl yani artik çokmelerde sistem kapanmıyorsa ne oluyor peki ya anlatabilir misiniz memnun musunuz peki ya.
Gayet memnunum artık hiç çökmüyor çökünce ne oluyor diye bakmak istediğim için aşırı OC yapıp Valhalla girdim çöktü :D sonra AMD Crash Defender çıktı rapor göndermek istermisin gibi bişey dedi bende hayır dedim sonra OC siz bi şekilde oyunumu açıp devam ettim.
Çözülmemiş, hâlâ Flicker sorunu yaşıyorum :D
VSR açıkmı? ilginç ben hiç Flicker yaşamadım arkadaşınmında problemi 1-2 güncelleme önce çözülmüştü şuan oda en yeni driveri kullanıyor.

VRAM saat hızının sonda çalışmasından ötürü ekran kartım boşta 57 58 derece. AMD bu sorun üzerinde çalışıyor mu acaba? İngilizcem yetmedi o kısma. Çalışmıyor ise sebebini bilen var mı ?
(5600XT - 144Hz)

VRAM saat hızının sonda çalışmasından ötürü ekran kartım boşta 57 58 derece. AMD bu sorun üzerinde çalışıyor mu acaba? İngilizcem yetmedi o kısma. Çalışmıyor ise sebebini bilen var mı ?
(5600XT - 144Hz)

Belki işinize yarar hocam.

Belki işinize yarar hocam.

Yaramadı hocam ekran gitti ve geri gelmemişti denediğimde. Cru'yu ise henüz denemedim ama merak ettiğim konu AMD'nin bundan haberi var mı yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı