Radeon software açılırken "Driver versions do not match" hatası veriyor

EmirkaanBulat

Kilopat
Daha fazla  
Radeon softvareyi açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum.
Driverleri silip kurdum hala aynı.

Ekran Alıntısı.PNG

Sistemim.
Ryzen 5 3500U.
Vega 8
12 GB RAM.
512 GB M.2 SSD.
@Recep Baltaş
Abi yardımcı olur musun bu tarz konular ile pek ilgilenen olmuyor.
@Ali Güngör

Lenovo Ideapad S145-15 API.
Windows Update sürücü güncellemesini kapatmanız gerekli bilmiyorsanız anlatabilirim.
1. adım: Windows + R tuşuna basıp çalıştır menüsünü açın.
2. adım: gpedit.msc dosyasını çalıştırın.
3. adım: Bilgisayar Yapılandırması menüsü altından Yönetim Şablonları kısmına girin.
4. adım: Windows Bileşenleri kısmına girin.
5. adım: Windows Update kısmına girin.
6. adım: "Windows Güncelleştirmeleri olan sürücüleri dahil etme" ilkesine çift tıklayın ve ayarlarını bu şekilde değiştirin:
1601708999873.png

Bundan sonra Uygula diyip pencereyi kapatabilirsiniz. Artık Windows sürücüleri kurmaktan vazgeçecektir.

Merhaba arkadaşlar. Çözüm şu şekilde;

Bilgisayar simgesine sağ tıklıyoruz, oradan Yönet'e tıklıyoruz.
Açılan pencereden Aygıt Yöneticisi'ne tıklayıp Görüntü Bağdaştırıcısı'nın yanındaki oka basarak büyütüyoruz ve ekran kartımıza sağ tıklayıp Özellikler'e basıyoruz.
Açılan pencerede yukarıdan Sürücü'yü seçiyoruz, aşağıdan Sürücü Güncelleştir'e basıyoruz.
İki seçenek sunacak. Bilgisayarımdaki sürücülere göz at'a basıyoruz.
Daha sonra altta Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver'e tıklayıp en son tarihli sürücüyü seçip İleri tuşuna basıyoruz. Sürücü güncelleniyor.
Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Radeon Software'e erişebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. Çözüm şu şekilde;

Bilgisayar simgesine sağ tıklıyoruz, oradan Yönet'e tıklıyoruz.
Açılan pencereden Aygıt Yöneticisi'ne tıklayıp Görüntü Bağdaştırıcısı'nın yanındaki oka basarak büyütüyoruz ve ekran kartımıza sağ tıklayıp Özellikler'e basıyoruz.
Açılan pencerede yukarıdan Sürücü'yü seçiyoruz, aşağıdan Sürücü Güncelleştir'e basıyoruz.
İki seçenek sunacak. Bilgisayarımdaki sürücülere göz at'a basıyoruz.
Daha sonra altta Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver'e tıklayıp en son tarihli sürücüyü seçip İleri tuşuna basıyoruz. Sürücü güncelleniyor.
Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Radeon Software'e erişebilirsiniz.
dediklerini yaptım sürücü güncel dedi sorun çözülmedi hocam

Geri
Yukarı